رشت رویایی، وحید اسماعیلی- در روزی که آسمان رشت هم دل‌نگران داماش آرام‌آرام اشک می‌ریخت، آبی پوشان رشتی با پذیرفتن یک شکست دیگر در خانه، کار را به جایی رساندن تا صدای اعتراض تماشاگران حتی آنانی که معروف به سکوت و بیحاشیگی هستند در بیاید.

[su_frame]داماش گیلان - مس رفسنجان[/su_frame]

عصر دوشنبه نهم فروردین و در هوایی بارانی رشت، ورزشگاه عضدی شاهد تقابل دو تیم داماش و مس رفسنجان بود ، داماش که با میلاد پور قلی، مهیار نوری، مجتبی فرزام پور، هادی سهرابی، مصطفی حاجتی، محمد رستمی، آرمین منفرد دوست، حسین حجازیان، میلاد قربانزاده، سعید مرتضوی و سعید طالبی گام در میدان گذاشته بود خیلی زود و در دقیقه دوم بازی دروازه خود را گشوده دید. این گل را بهرام رشید فرخی در غفلت عجیب و زودهنگام مدافعان داماش به ثمر رساند. بعد از این گل داماش سراپا حمله شد، اما ضعف تاکتیکی و بازی احساسی شاگردان جهانپور که دل به سانتر از جناحین بسته بودند در تقابل با دست بالای رفسنجانی‌ها در کنترل بازی سبب شد تا نیمه اول با یک گل به سود تیم میهمان به پایان برسد.

نیمه دوم اما حکایتی دیگر داشت. داماشی‌ها با تشخیص درست کادر فنی‌شان، حفره‌های دفاعی مس رفسنجان را برای یورش به دروازه این تیم انتخاب کردند و پس از خلق چند موقعیت خوب بالاخره در دقیقه ۵۴ با گل زنی هادی سهرابی کار را به مساوی کشاندند.

پس از گل مساوی داماش، شاهد ارائه یک بازی خوب از سوی هر دو تیم خصوصاً داماش بودیم. دو تیم با تاکید بر بستن منافذ دفاعی خود نیم نگاهی به دروازه حریف هم داشتند تا اینکه بهرام رشید فرخی در دقیقه ۷۲ خود و تیمش را دوگله کرد.

در ادامه مس به کنترل بازی پرداخت و داماش بار دیگر رو به بازی احساسی و حملات کور آورد که نتیجه‌ای دربر نداشت تا

در پایان با نتیجه دو بر یک مقابل میهمان خود شکست خورد تا بیش از پیش خطر سقوط به دسته دوم را حس کند.

تعدادی از تماشاگران حاضر در استادیوم حتی آنانی که معروف به سکوت و بی حاشیگی هستند پس از شکست شروع به سردادن شعار علیه بازیکنان و مربیان داماش کردند. داماش با این شکست با ۳۱ امتیاز در رده هجدهم جدول ۲۰ تیمی رقابت‌ها قرار گرفت.