[su_frame align=”left”]ایمان عالمی[/su_frame]

رشت رویایی- مربی کنونی ملوان و مربی سابق استقلال تهران امیدوار است با حمایت پُرشور مردم انزلی، بتوانند نمایش خوبی در دیدار جام حذفی برابر تراکتورسازی ارائه کنند.

به گزارش ورزش سه، ایمان عالمی بیش از پنج سال در کنار امیر قلعه‌نویی کار کرد و در تیم‌های مختلف همراه او بود، ولی در این فصل کمک محمد مایلی‌کهن در ملوان انزلی است که به همراه این تیم نیز توانسته عملکرد خوبی ارائه دهد تا ملوانان در حال حاضر تنها یک امتیاز با صدرنشین لیگ دسته اول فاصله داشته باشند.

عالمی در مورد نتایج اخیر ملوان گفت: «سیاست‌گذاری باشگاه و شرایطی که آقای مایلی‌کهن در نظر گرفتند، موجب شد تلفیقی از بازیکنان با تجربه و جوان را داشته باشیم و خدا را شکر این کار با سلیقه و وسواس زیادی صورت گرفت. حدود ۱۰ روز مانده به بازی‌های لیگ یک، آقای مایلی‌کهن تیم را تحویل گرفت و چهار، پنج روز بعد بنده به ملوان آمدم و تمرینات را شروع کردیم.»

او ادامه داد: «از همان ابتدا تمرینات طوری برنامه‌ریزی شد که بتوانیم هر هفته درصدی از نظر بدنی به بازیکنان اضافه کنیم و توانستیم شرایط را بهبود بخشیم و به لطف خدا و تلاش بازیکنان موفق شدیم نتایج خوبی بگیریم.»

مربی ملوان انزلی با بیان اینکه به دنبال تداوم روند هفته‌های اخیر هستیم، ابراز کرد: «در لیگ یک، ۱۸ تیم در جدول هستند و به دلیل صعود دو تیم به لیگ برتر شرایط سخت است. رقبای ما نیز خوب هستند و ۶، ۵ تیم با فاصله کم در بالای جدول قرار گرفتند؛ ما هم با یک اختلاف به صدر جدول نزدیک شدیم و امکان صعودمان به جایگاه اول وجود دارد.»

عالمی اضافه کرد: «بچه‌های ما باانگیزه و باهوش هستند و کارهایی که می‌خواهیم در زمان تمرین و بازی‌ها به درستی انجام می‌دهند. هرچه پیش می‌رویم، بازیکنان هماهنگ‌تر می‌شوند و در نیم فصل دوم هم به دنبال رفع نواقص هستیم تا شرایط را تغییر دهیم و بهتر عمل کنیم.»

او در خصوص بازی جام حذفی ملوان برابر تراکتورسازی گفت: «خدا را شکر باران الهی چند روزی است در انزلی در حال بارش است که فکر می‌کنم تا روز بازی این اتفاق می‌افتد و خیس و گِل بودن زمین مسابقه در عملکرد تیم‌ها تاثیر می‌گذارد. تیم پُرمهره‌ی تراکتورسازی (که بازیکنان ایرانی و خارجی آن بهترین هستند) و از سوی دیگر از مربی بادانش و باتجربه‌ای مثل آقای قلعه‌نویی بهره می‌برد، مطمئنا بازی زیبایی را رقم می زند و امیدوارم مورد رضایت هواداران باشد.»

عالمی با اشاره به همکاری‌های سابقش در کنار قلعه‌نویی و اطلاع از تفکرات سرمربی تراکتورسازی عنوان کرد: «حدود ۶، ۵ سال در کنار ایشان کار کردم و از تفکرات ایشان آگاهی دارم؛ ولی فوتبال است و شرایط زمان بازی متفاوت خواهد بود. افتخار کار با آقای قلعه‌نویی را داشته ام؛ ولی امیدوارم ملوان با حمایت پُرشور تماشاگران و مردم انزلی در دیدار جام حذفی برابر تراکتورسازی نمایش خوبی ارائه دهد.»