ایران‌جوان ۳- ۱ سپیدرود
ایران‌جوان ترمز سپیدرود را کشید

مسابقه فوتبال تیم‌های سپیدرود رشت و بادران تهران - اردیبهشت 95

رشت رویایی- در هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ دسته اول کشور تیم سپیدرود صدرنشین جدول لیگ آزادگان در بوشهر به مصاف ایران جوان رفت که این دیدار را با نتیجه سه بر یک واگذار کرد.

به گزارش رشت رویایی، تیم سپیدرود در حالی‌که با ۲۸ امتیاز در صدر جدول قرار داشت با شکست سه بر یک مقابل ایران‌جوان بوشهر، دومین شکست خود را در این فصل متحمل شد.

در این بازی علی نظرمحمدی تیم خود را با ترکیب سید محمد حسینی، هادی تامینی، سید هادی موسوی، شایان مصلح، محمدرضا الماسخاله (از دقیقه ۵۴ پویا نزهتی)، حسین کعبی، محمد میری (از دقیقه ۵۹ احسان عبدی)، میثم فردوسی، محمدرضا مهدوی، میلاد قربانزاده، محمد لطفی (از دقیقه ۷۰ سهیل حق شناس) به میدان فرستاد.

بازی از سوی میزبان هجومی آغاز شد و حجت اسلامی در دقیقه ۷ بازی توانست ایران‌جوان را پیش بیاندازد.البته ۲ دقیقه بعد از این گل، محمد لطفی در دقیقه ۹ موفق شد گل تساوی را برای سپیدرود به ثمر برساند. در ادامه بازی به تعادل کشیده شد تا اینکه در یک فرار از سمت چپ دفاع سپیدرود، یک بار دیگر حجت اسلامی، ایران‌جوان را جلو انداخت تا نیمه نخست این دیدار با نتیجه ۲ بر یک به سود ایران‌جوان به پایان برسد.

نیمه دوم این دیدار بازهم با حملات ایرانجوان آغاز شد و در یک اشتباه مدافعان سپیدرود، تیم میزبانتوانست در دقیقه ۵۰ با ضربه محمد قائدی به گل سوم دست پیدا کند. بعد از این گل سپیدرود سوار بازی شد اما نتوانست حملات زهرداری روی دروازه حریف ایجاد کند. در دقیقه ۸۸ محمدرضا مهدوی می توانست گل دوم سرخ پوشان را وارد دروازه ایرانجوان کند که توپ پس از برخورد به مدافعان ایرانجوان راهی کرنر شد تا تیم صدرنشین در یکی از ضعیف‌ترین بازی‌های این فصل خود در بوشهر متوقف شود.

سپیدرود با این شکست و یک بازی کمتر صدر جدول را از دست داد و به رتبه دوم جدول سقوط کرد.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz