رشت رویایی- منابع نزدیک از اختلافاتی در تیم سپیدرود خبر می‌دهند.

به گزارش میزان، تیم سپیدرود برای بقا در لیگ برتر تلاش می‌کند اما شنیده شده اختلافاتی در اردوی سپیدرود وجود دارد.

شنیده شده در حالی که دروازه‌بان اول این سپیدرود مصدوم است، اما به ظاهر این مصدومیت آنقدرها هم جدی نیست که مانع از حضور سید محمد حسینی در ترکیب تیم سپیدرود شود.

گفته شده این موضوع به اختلافی کوچک بین حسینی و کریمی برمی‌گردد. شنیدیم قبل از بازی با استقلال ،حسینی با کریمی بحث مختصری داشت و به وی معترض شد که چرا در استادیوم آزادی به او بازی نمی‌دهد. حالا شایعه شده این مصدومیت بلند مدت هم از همان اختلاف کوچک نشات می‌گیرد و پایه گذار قهر حسینی است.

از سوی دیگر خبر می‌رسد تیم سپیدرود دو دسته شده است. عده‌ای بازیکن بومی و عده‌ای بازیکنان دیگر. هر چند در این بین برخی هم بی طرف هستند.

برای سپیدرود این تمام ماجرا نیست. گویا در این بین بازیکنان بومی توسط کسی در تیم هدایت می شوند که اتفاقا آن شخص از مسئولان تیم است. همین موضوع باعث ناراحتی علی کریمی شده است. در این خصوص شنیدیم سرمربی سپیدرودی‌ها به شدت از اتفاقات موجود ناراحت است و در این خصوص به تن‌زاده اطلاع داده و خواهان سامان دهی وضعیت موجود شده است.

از آنجا که فرد مسئول از انتخاب‌های تن‌زاده است، کریمی ترجیح داد خودش دخالت نکند و برای حفظ آرامش تیم از تن‌زاده خواسته تا وی را توجیه کرده و به این قائله باند و باند بازی یایان دهد.

هر چند بر اساس شنیده‌ها، تن‌زاده هم وارد عمل شده و در صدد تغییر این مسئول بر آمده است ولی برخی لابی‌ها تاکنون مانع از برکناری وی شده است.