اکران رایگان فیلم‌های دفاع مقدس در گیلان

فیروز فاضلی

رشت رویایی- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان از اکران رایگان فیلم‌های دوران دفاع مقدس به مناسبت فرارسیدن سالروز آزادسازی خرمشهر در این استان خبر داد.

به گزارش فارس فیروز فاضلی در جلسه ستاد هماهنگی بزرگداشت سالروز حماسه فتح خرمشهر با اشاره به اینکه تداوم فعالیت‌ها در فرهنگ‌سازی بسیار تاثیرگذار است اظهار کرد: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان مسؤولیت کمیته رسانه و فضای مجازی ستاد مذکور را به عهده دارد.

وی به برگزاری جلسه هم‌اندیشی با رسانه‌های گیلان به منظور انتشار اخبار مربوط به آزادسازی خرمشهر اشاره کرد و افزود: هماهنگی با نشریات استانی و پایگاه‌های خبری در راستای نشر آثار دفاع مقدس انجام شده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با بیان اینکه خبرگزاری فارس عضو کمیته رسانه و فضای مجازی ستاد هماهنگی بزرگداشت سالروز حماسه فتح خرمشهر است، تصریح کرد: پوشش خبری برنامه‌های سالروز آزادسازی خرمشهر توسط خبرگزاری‌ها به‌ویژه خبرگزاری فارس انجام می‌شود.

فاضلی از اکران رایگان فیلم‌های دوران دفاع مقدس به مناسبت فرا رسیدن سالروز آزادسازی خرمشهر در گیلان خبر داد و بیان کرد: فیلم‌های مذکور در مجتمع فرهنگی هنری اداره‌های فرهنگ و ارشاد اسلامی در تمام شهرستان‌ها اکران می‌شود.

وی به تلاش برای ایجاد شرایط ویژه به منظور دریافت تسهیلات کم‌بهره توسط رانندگان تاکسی در شهر رشت اشاره کرد و گفت: امیدواریم بتوانیم ۷۰ درصد از قیمت خودرو در قالب تسهیلات کم‌بهره تأمین شود زیرا می‌دانیم رانندگان تاکسی از آورده مالی بالا یا توانایی پرداخت اقساط بالا برخوردار نیستند.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz