اچ‌پی از کوچک‌ترین پرینتر چندکاره جهان رونمایی کرد

رشت رویایی- کمپانی اچ‌پی امروز به طور رسمی از پرینتری همه‌کاره و یا به اصطلاح All-in-One تحت عنوان DeskJet 3755 پرده برداشت.

پرینتر همه‌کاره DeskJet 3755

این روزها، وجود یک پرینتر در هر خانه‌ای ضروریست و چه بهتر که بتوانیم دستگاهی را پیدا کنیم که علاوه بر چند کاره بودن، از وزن، قیمت و در نهایت حجم کمتری نیز برخوردار باشد و فضای زیادی از اتاقمان را اشغال نکند.

اگر به فکر خرید چنین پرینتری هستید، بهتر است چند روزی صبر کنید و منتظر ورود سوگلی جدید اچ‌پی به بازار باشید چرا که این شرکت امروز، از پرینتر جدیدی رونمایی کرد که تنها ۶۹.۹۹ دلار قیمت دارد و قرار است از اواخر ماه میلادی جاری روانه بازار شود.

این محصول به لطف طراحی منحصر به فرد و ابعاد ۴۰.۲ در ۴۵ در ۲۶.۳ سانتیمتری خود، به عنوان کوچک‌ترین پرینتر چندکاره جهان شناخته می‌شود و در کنار جثه کوچک خود، می‌تواند از عهده انجام کارهایی برآید که هم اکنون پرینترهایی با ابعاد و اندازه‌هایی بزرگ، آن‌ها را انجام می‌دهند.

طراحی این پرینتر به گونه ایست که به جای قرار دادن کاغذ در صفحه صاف دستگاه به منظور کپی گرفتن، کاغذ از طریق یک غلتک و به طور دایره‌وار به داخل دستگاه کشیده و از آن کپی و یا اسکن گرفته می‌شود.

از دیگر ویژگی‌های این عضو تازه وارد، می‌توان به امکان کنترل آن از طریق اپلیکیشن های کمپانی اچ‌پی که برای سیستم عامل‌های اندروید، iOS و ویندوز ارائه شده، اشاره کرد. همچنین کاربران با استفاده از قابلیت Wi-Fi Direct نیز می‌توانند از طریق گوشی‌های هوشمند و یا تبلت های خود و بدون نیاز به وصل شدن به اینترنت خانگی، فایل‌های خود را پرینت بگیرند.

قرار است عرضه این پرینتر با رنگ‌های مختلف، از اواخر ماه ژوئن آغاز شود.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz