رشت رویایی- اولین جشنواره برند برتر گیلان با هدف معرفی برندهای برتر استانی در حوزه‌های صنعتی، معدنی، تجاری و کشاورزی دی ماه سال جاری در استان گیلان برگزار می‌شود.

[su_frame align=”center”]اولین جشنواره برند برتر گیلان[/su_frame]

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت گفت: این جشنواره در راستای اجرای تصویب نامه هیأت وزیران مرتبط با موضوع ماده ۸ قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور و با هماهنگی سازمان توسعه تجارت ایران برگزار خواهد شد.

علی منتظری گفت: مسئولیت اجرای جشنواره مذکور در استان، با مرکز آموزش بازرگانی است و دستگاه‌های ذیربط در کمیته برگزاری جشنواره همکاری می‌کنند.

او همچنین گفت: حمایت از تولید داخلی و برند آفرینی، ارتقای جایگاه برندهای داخلی در اذهان عمومی و تقویت کسب و کار داخلی از مهم‌ترین اهداف برگزاری جشنواره در استان است.

منتظری افزود: در جشنواره یاد شده، از تعدادی از برندهای برتر استانی در حوزه‌های صنعتی، معدنی، تجاری و کشاورزی و … تجلیل به عمل آمده و به عنوان برندهای برتر معرفی می‌شوند.

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت عنوان کرد: براساس قوانین تدوین شده، برندهای برتر منتخب در جشنواره‌های استانی و ملی، از مشوق‌ها و خدمات حمایتی ویژه‌ای برخوردار خواهند شد.

منتظری گفت: مدیران واحدهای صنعتی، معدنی و تجاری استان جهت ثبت نام در رقابت جهت انتخاب برندهای برتر استان می‌توانند از طریق دبیرخانه جشنواره در مرکز آموزش بازرگانی گیلان با شماره‌های ۳۳۲۶۱۰۴۶ و ۳۳۲۶۱۰۴۷ و یا از طریق سایت www.gilan-btc.ir اقدام کنند.