استارتاپ ویکند گردشگری شمال ایران

اولین استارتاپ ویکند گردشگری شمال ایران در رشت برگزار می‌شود

رشت رویایی- نخستین رویداد استارتاپ ویکند گردشگری شمال ایران به همت دانشجویان دانشگاه گیلان برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا نخستین رویداد استارتاپ ویکند گردشگری شمال ایران به همت دانشجویان دانشگاه گیلان در سه روز متوالی پنجم، ششم و هفتم خرداد ماه سال جاری در دانشگاه گیلان برگزار می‌شود.

«استارتاپ ویکند گردشگری» یک رویداد آموزشی – تجربی بین‌المللی است که در این برنامه شـرکت‌کنندگان پرانگیزه‌ای شامل فعالان حوزه گردشگری، هتل‌داری و صنایع وابسته، برنامه نویسان، مدیران تجاری، عاشقان استارت‌آپ، بازاریاب‌ها و طراحان گرافیک گرد هم می‌آیند تا طی ۵۴ ساعت ایده‌هایشان را مطرح کرده و با تشکیل چندین گروه، طرح‌های خود را اجرایی کنند.

یادگیری کارآفرینی، راه اندازی واقعی یک کسب و کار، شبکه سازی، آشنایی با رهبران کارآفرینی، تیم سازی برای شروع یک کسب و کار، هزینه یادگیری پایین از مهم‌ترین اهداف این رویداد بزرگ گردشگری در استان گیلان است.

صاحب‌نظران پیش‌بینی می‌کنند در سال ٢٠٢٠ صنعت گردشگری تبدیل به صنعت اول دنیا شود لذا با توجه به پتانسیل‌هایی که کشور ما در زمینه گردشگری دارد، می‌تواند یکی از کشورهایی باشد که در این حوزه حرف اول را بزنند اما واقعیت‌های آماری می‌گویند گردشگری تنها ٢/٢ درصد از رشد ناخالص ملی ایران را به خود اختصاص داده است و قطعاً برگزاری این رویداد می‌تواند در رشد صنعت گردشگری استان گیلان تأثیر بسزایی داشته باشد.

سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، بنیاد ملی نخبگان استان گیلان، اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان، پارک علم و فناوری استان گیلان، دانشگاه گیلان، مرکز شتاب دهی علی بابا از حامیان این رویداد بزرگ گردشگری شمال ایران هستند.

از علاقه مندان به حضور در این رویداد ۳ روزه کارآفرینی دعوت می‌شود جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.swtgilan.ir یا کانال این رویداد به آدرس @Swtgilan مراجعه کرده و به صورت اینترنتی ثبت‌نام خود را انجام دهند.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz