رشت رویایی- صبح امروز نشست نمایندگان شرکت بین‌المللی ساخت و ساز و سرمایه‌گذاری کاسپین سرویس جمهوری آذربایجان با مسئولان اقتصادی و سرمایه‌گذاری شهرداری رشت برگزار شد.

[su_frame align=”center”]انعقاد تفاهم‌نامه همکاری شهرداری رشت و یک شرکت بین‌المللی از جمهوری آذربایجان[/su_frame]

در این نشست محمدتقی نظری معاون مالی و اقتصادی، متین عاشوری، مدیر دفتر سرمایه‌گذاری شهرداری رشت و نمایندگان شرکت کاسپین سرویس تفاهم‌نامه همکاری مشترک را منعقد کردند.

در این جلسه نظری معاون مالی اقتصادی شهرداری رشت به فرصت‌های سرمایه‌گذاری مدنظر شهرداری رشت اشاره کرد و رفع آلایندگی‌های رودخانه‌ها و آزادسازی حرائم، راه‌اندازی تراموا، باغ هنر و طبیعت لاکان، آزادسازی اراضی و گردشگری سلامت و تالاب عینک را از اولویت‌های شهرداری دانست.

او با اشاره به اینکه پس از طی مراحل لازم و در صورت توافق طرفین قابلیت تبدیل به قرارداد را خواهد داشت، خاطرنشان کرد: این تفاهم‌نامه هیچ‌گونه بار مالی و حقوقی برای طرفین نداشته و صرفاً به منزله اعلام علاقه‌مندی جهت همکاری مشترک می‌باشد.

[su_frame align=”center”]انعقاد تفاهم‌نامه همکاری شهرداری رشت و یک شرکت بین‌المللی از جمهوری آذربایجان[/su_frame]

متین عاشوری مدیر دفتر سرمایه‌گذاری شهرداری رشت نیز با اشاره به زمینه‌های همکاری شهرداری رشت و شرکت کاسپین سرویس اظهار کرد: ساماندهی رودخانه‌های زرجوب و گوهررود، احداث پارک جنگلی لاکان رشت، احداث حمل و نقل انبوه بر تراموا و کنارگذر جنوب غربی شهر از مهم‌ترین پروژه‌های کلان مورد توافق طرفین است.

او گفت: ساماندهی تالاب عینک، احداث هتل ۵ ستاره و باغ تالار رشت و بازگشایی محور تختی به معلم از دیگر پروژه‌هایی است که امکان همکاری با این شرکت آذربایجانی وجود دارد.

مدیر دفتر سرمایه‌گذاری شهرداری رشت با بیان اینکه تفاهم‌نامه مذکور زمینه‌های علاقه‌مندی طرفین را مشخص می‌کند تصریح کرد: شهرداری رشت اطلاعات اولیه در رابطه با پروژه‌های مشارکتی را حداکثر تا ۱۵ روز به شرکت کاسپین سرویس ارائه خواهد داد.

عاشوری افزود: شرکت کاسپین سرویس نیز پیشنهاد خود را در خصوص پروژه‌های مورد توافق حداکثر تا ۳۰ روز پس از دریافت مدارک به شهرداری رشت ارائه خواهد کرد.
مدیر دفتر سرمایه‌گذاری شهرداری رشت تصریح کرد: اعتبار تفاهم‌نامه مذکور تا ۶۰ روز از تاریخ انعقاد قرارداد است.