انحراف خودرو به داخل کانال آب در جاده انزلی دو مصدوم داشت +تصاویر

رشت رویایی- به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی رشت، خبر این حادثه در ساعت ۰۱:۰۳ دقیقه بامداد امروز، ۲۶ مرداد ماه ۹۵ به مرکز ستاد فرماندهی ۱۲۵ آتش‌نشانی اطلاع داده شد که سریعاً یک دستگاه خودروی اطفایی و نجات از ایستگاه ۴ آتش‌نشانی به محل حادثه واقع در جاده انزلی-روبروی کارخانه پوشش اعزام شد.

بهمن اکبرزاده مسوول ایستگاه ۴ آتش‌نشانی در این باره گفت: به محض رسیدن به محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ به همراه دو سرنشین پس از انحراف از مسیر به داخل کانال آب سقوط نموده و هر دو سرنشین باتوجه به آسیب‌های وارده قبل از رسیدن آتش‌نشانان از داخل خودرو خارج شدند.

او در ادامه افزود: آتش‌نشانان سریعاً جهت پیشگیری از بروز حوادث احتمالی همچون آتش‌سوزی نسبت به قطع سیستم برق خودرو و تخلیه کامل CNG اقدام نمودند.

همین گزارش حاکی است این حادثه دو مصدوم بر جای گذاشت که توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی انتقال یافتند.

انحراف خودرو به داخل کانال آب در جاده انزلی دو مصدوم داشت انحراف خودرو به داخل کانال آب در جاده انزلی دو مصدوم داشت انحراف خودرو به داخل کانال آب در جاده انزلی دو مصدوم داشت انحراف خودرو به داخل کانال آب در جاده انزلی دو مصدوم داشت انحراف خودرو به داخل کانال آب در جاده انزلی دو مصدوم داشت

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz