انتقام عروس از خواهرشوهر با انتشار عکس‌های خصوصی

رشت رویایی- زن جوانی که به خاطر انتقام از خانواده شوهر خود، تصاویر خصوصی خواهرشوهرش را در فضای سایبری منتشر کرده بود شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس فتا سرهنگ علی شفیعی رئیس پلیس فتا استان کرمانشاه گفت: خانمی با در دست داشتن مرجوعه قضایی به این پلیس مراجعه و بیان داشت شخصی ناشناس مرا در خیابان مشاهده و مدعی شده تعدادی از عکس‌های خصوصی مرا در اختیار دارد.

این زن ادامه داد: زمانی که پرسیدم آن را چگونه به دست آورده بیان داشت این تصاویر را از طریق یکی از شبکه‌های اجتماعی دریافت کرده و جهت تأیید حرف‌های خود یکی از عکس‌ها را از طریق شبکه اجتماعی تلگرام برایم ارسال کرد که متوجه شدم حقیقت را می‌گوید و با توجه به اینکه این موضوع باعث هتک حیثیت این‌جانب شده، لذا درخواست پیگیری دارم.

سرهنگ شفیعی افزود: با توجه به گفته‌های شاکی تیمی از پلیس فتا برای بررسی موضوع وارد عمل شدند که پس از یک سری تحقیقات فنی در فضای سایبری شخصی در خصوص انتشار تصاویر خصوصی این زن جوانی شناسایی و به پلیس فتا احضار شد.

رئیس پلیس فتا استان کرمانشاه ادامه داد: متهم در بازجویی‌های به عمل آمده در مواجه با مستندات دیجیتالی کشف شده به بزه انتسابی مبنی بر انتشار تصاویر خصوصی شاکی اعتراف و اظهار داشت که عکس‌های شاکی را شخصی ناشناس در شبکه اجتماعی تلگرام برایش ارسال و درخواست داشت که این تصاویر را در فضای مجازی منتشر کنم.

وی تصریح کرد: با توجه به اعترافات متهم کارآگاهان این پلیس با بررسی مستندات موجود صحت ادعای وی را مشخص کردند، لذا در ادامه با اقدامات فنی و استفاده از شگرد پلیسی فرد دیگری به عنوان متهم شناسایی و پس از اخذ دستور مقام قضائی دستگیر و ادله دیجیتال وی جهت بررسی به این پلیس منتقل شد.

رئیس پلیس فتا استان کرمانشاه بیان داشت: متهم در بازجویی اولیه منکر بزه انتسابی شد، اما با استخراج ادله دیجیتال و استفاده از تکنیک‌های خاص بازجویی معترف و بیان داشت که خواهرم عروس خانواده شاکی است و مدتی است با شوهر خود دچار اختلاف شده است به همین دلیل خواهرم با نقشه قبلی چند عکس از خواهرشوهرش تهیه و آن را در اختیارم قرار داد و من هم تصاویر را از طریق شبکه‌های اجتماعی برای دوستم ارسال کردم تا در فضای مجازی منتشر کند.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz