[su_frame align=”left”]همایش نجات تالاب عینک - خرداد ۹۵ - مرتضی شریفی[/su_frame]

رشت رویایی- مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت از انتقال سواری‌ و مینی‌بوس‌های خطوط غرب گیلان به پایانه غرب این شهر خبر داد.

به گزارش فارس، مرتضی شریفی صبح امروز در جریان بازدید از واحدهای اتوبوسرانی این شهر گفت: برنامه‌ریزی برای راه‌اندازی ایاب و ذهاب رایگان نمازگزاران مسکن مهر به منظور شرکت در نماز جمعه انجام شده است و از جمعه این هفته این ایستگاه راه‌اندازی می‌شود.

او ادامه داد: اتوبوس‌های سازمان مذکور جمعه هر هفته نمازگزاران ساکن در مسکن مهر رشت را برای اقامه نماز جمعه به مصلی برده و پس از اتمام نماز نمازگزاران را به مقصد می‌رسانند.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت در ادامه از انتقال سواری‌ها و مینی‌بوس‌های خطوط غرب گیلان به پایانه غرب این شهر خبر داد.

شریفی توضیح داد: با اخذ مجوز از مبادی ذی‌ربط و همراهی عوامل پلیس راهور شهرستان رشت و طی هماهنگی با اداره‌کل حمل و نقل و پایانه‌های استان، روز دوشنبه ۲۵ مردادماه جاری تمام مینی‌بوس‌ها و سواری‌های این خطوط از میدان یخ‌سازی به پایانه غرب منتقل می‌شوند.

او با بیان اینکه مسافران می‌توانند برای مسافرت بین شهری غرب گیلان به پایانه مذکور مراجعه کنند، خاطرنشان کرد: به تعداد کافی اتوبوس رایگان در ابتدای بلوار شهید افتخاری برای جابه‌جایی مسافران به پایانه غرب در نظر گرفته شده است.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت ارائه سرویس‌ رایگان ایاب و ذهاب برای نمازگزاران مسکن مهر و انتقال سواری‌ها و مینی‌بوس‌های خطوط غرب گیلان به پایانه غرب رشت را از اقدام‌های مهم سازمان حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری این شهر عنوان کرد.