در نامه نمایندگان استان‌های شمالی به رییس‌جمهور مطرح شد
انتقاد از دخالت‌های خلاف قانون فدراسیون فوتبال در ماجرای مزایده باشگاه نفت + عکس

رشت رویایی- نمایندگان استان‌های شمالی کشور در مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای به رییس جمهور با حمایت از باشگاه ملوان در ماجرای خرید امتیاز نفت تهران از آنچه که دخالت‌های خلاف قانون فدراسیون فوتبال در این ماجرا خوانده‌اند به شدت گلایه کردند.

تیم فوتبال ملوان

به گزارش ایسنا، هفته گذشته ملوان انزلی توانست در مزایده خرید امتیاز لیگ برتری تیم فوتبال نفت تهران به پیروزی برسد اما پس از جنجال بسیار و اعتراض بازیکنان و مربیان تیم نفت تهران، فدراسیون فوتبال و مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران در اطلاعیه‌ای این مزایده را ابطال کردند و بار دیگر ملوان راهی لیگ دسته یک شد.

ملوانی‌ها در چند روز گذشته بیکار ننشسته‌اند و اقداماتی را برای تغییر روند مزایده انجام دادند. نمایندگان استان‌های شمالی کشور در مجلس شورای اسلامی برای حمایت از ملوان در این مزایده و جلوگیری از ابطال آن نامه‌ای را به دکتر حسن روحانی رییس جمهور نوشتند که در بخش‌هایی از آن به آنچه “دخالت غیرقانونی” فدراسیون فوتبال اشاره شده و کمک عالی‌ترین مقام اجرایی کشور در این موضوع را خواستار شده‌اند.

متن این نامه را در ادامه می‌خوانید:

نامه‌ نمایندگان استان‌های شمالی به رییس جمهور - انتقاد از دخالت‌های خلاف قانون فدراسیون فوتبال در ماجرای مزایده باشگاه نفت

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz