مهندس جعفرزاده در صحن علنی مجلس:
انتصابات غیربومی در هلال‌احمر گیلان موجب نارضایتی مردم شده است

غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی

رشت رویایی- نماینده مردم رشت در مجلس با انتقاد از عدم همراهی جمعیت هلال احمر با خواسته مردم و نمایندگان آن‌ها در خانه ملت، گفت: قطعاً مجموعه هلال احمر از این لجبازی‌ها لطمه خواهد خورد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در نشست علنی امروز (دوشنبه، ۳ خرداد) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود با ابراز تأسف از عدم حضور برخی از نمایندگان این دوره در مجلس دهم خطاب به محمدحسن ابوترابی فرد، گفت: حضرت‌عالی استاد اخلاق ما بودید و همیشه به همکاری و همدلی دولت و مجلس تاکید داشتید اما مدتی است مدیرانی غیربومی که شایستگی‌های لازم را نیز ندارند در استان‌ها به پست‌های مختلف منصوب می‌شوند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: هم اکنون مدیری در رأس هلال احمر استان گیلان در حال منصوب شدن است که افکار عمومی با این انتصاب مخالف است اما هلال احمر با ادامه لجبازی‌ها قصد منصوب کردن این فرد را دارد.

او با تاکید بر اینکه مردم، استانداری و تمام نمایندگان از این انتصاب‌های غیر بومی ناراضی هستند، اضافه کرد: متاسفانه تفاهم دولت و مجلس کاملاً یک طرفه است بدین معنا که مجلس هرکاری که بتواند برای دولتی‌ها انجام می‌دهد اما مجموعه هلال احمر به عنوان یکی از نهادهای زیرمجموعه دولت اهمیتی برای نظر و رویکرد نمایندگان مردم قائل نیست.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: قطعاً مجموعه هلال احمر از این لجبازی لطمه خواهد خورد و من در اینجا به ضرورت تفاهم دولت و مجلس تاکید دارم.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz