رشت رویایی- سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: این ۳ امتیاز اندازه ۲۰ امتیاز برای ما ارزش داشت و هم ما را به جدول برگرداند و هم به اما آرامش داد.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن در نشست خبری بعد از بازی مقابل سپیدرود گفت: تیم‌های گیلانی مظلوم‌ترین تیم‌های دنیا هستند. ملوان را دیدم و سپیدرود هم همین طور. باید فکری به حال آنها شود. جو قشنگ‌تر از بازی، جو استادیوم بود. سپیدرود امروز واقعا با غیرت بازی کرد. از رئیس جمهور می‌خواهم نگاه ویژه به ورزش گیلان داشته باشد.

امیر قلعه‌نویی گفت: ما امروز فوتبال خوبی بازی کردیم و توانستیم بعد از ۶ هفته ببریم. در مجموع لیاقت برد را داشتیم. این برد ما را به جدول برگرداند و امیدواریم ادامه داشته باشد. سپیدرود هم می‌توانست برنده بازی باشد.

قلعه‌نویی در ادامه با اشاره به اینکه در نیم فصل دوم ۹ بازی در خانه خواهیم داشت، ادامه داد: از این به بعد بازی ها ۴ – ۵ روز در میان است، آقایان سازمان لیگ توجه کنند که به تیم های شهرستانی فشار می آید. همین الان از رشت تا اصفهان رفت و برگشت ۴ پرواز باید انجام بدهیم در صورتیکه تیم های تهرانی اینطور نیستند. از بازیکنانم ممنونم و به آقای نظرمحمدی و سپیدرود هم خسته نباشید می گویم. نظرمحمدی با دست خالی تیم را هدایت کرد. بازهم می‌گویم کار ما نباید به اینجا می‌کشید.

سرمربی ذوب‌آهن در پاسخ به این سوال که شما بعد از زدن ۲ گل خوشحالی نکردید، گفت: مادر من رشتی است و من به این منطقه عرق دارم. در مجموع اعتقاد دارم آنقدر که بازی می‌کنیم امتیاز جمع نکرده‌ایم؛ شما منچسترسیتی و پرسپولیس را ببینید، تغییر نگرش‌ها یک سال و نیم به طول انجامید برای ما همین طور است. چند سال به صورتی دیگر توپ در زمین چرخیده است. ما در بازی‌های گذشته هم لیاقت برد داشتیم آمار نشان می‌دهد در بازی قبل حریف ضربه‌ای به دروازه ما نداشته است. لیاقت ما این است جزو ۳ تیم برتر باشیم.

اوهمچنین در پایان گفت: گل اول را که زدیم عقب نشینی کردیم اما این یک حسن داشت که بعد از گل خوردن توانستیم ببریم و این جای خوشحالی دارد. البته بدشانسی هم آوردیم و ۲ توپ به تیر دروازه خورد. این ۳ امتیاز اندازه ۲۰ امتیاز برای ما ارزش داشت و هم ما را به جدول برگرداند و هم به اما آرامش داد.