امیر عظیمی ترانه‌ای از فرامرز دعایی را بازخوانی کرد + دانلود آهنگ

رشت رویایی- «امیر عظیمی» در جدیدترین اثر خود یک ترانه گیلکی به نام «لاکوی جان» را بازخوانی کرد.

امیر عظیمی ترانه‌ای از فرامرز دعایی را بازخوانی کردبه گزارش رشت رویایی به نقل از موسیقی ما، امیر عظیمی این بار یک ترانه گیلکی به نام «لاکو جان» را بازخوانی کرده و تنظیم جدید آن هم اثری از «ایمان تیموریان» است.

پدیده جوان این روزهای موسیقی پاپ قطعه لاکو جان را از میان آثار «فرامرز دعایی» انتخاب کرده است؛ خواننده با سابقه خطه گیلان که اجرای آثار محلی متعددی را در کارنامه کاری خود دارد.

امیر عظیمی برای اجرای این قطعه هفته گذشته سفری به استان گیلان داشت و اجازه بازخوانی این قطعه را از فرامرز دعایی اخذ کرده است.

امیر عظیمی درباره این تجربه متفاوت خود به خبرنگار «موسیقی ما» اظهار داشت: «خودم متولد تهران است اما مادربزرگم گیلک بوده و این زبان هم یادگار او است. قطعه لاکو جان یک کار کاملاً فولکلور و به زبان گیلکی است و کار کاملاً دلی و خودمانی شده است. این قطعه از دل آمده و امیدوارم که به دل هم بنشیند. موسیقی فولکلور را دوست دارم و جای خالی موسیقی فولک در بازار حس می‌شود. باز هم موسیقی فولک اجرا خواهم کرد و حتی به سراغ زبان‌های دیگر هم می‌روم.»

خواننده آلبوم EP«سنگ» درباره سفرش به گیلان و دیدار با فرامرز دعایی افزود: «برای این کار به استان گیلان و شهرستان «لشت نشا» سفر کردم تا فرامرز دعایی عزیز را ببینم. دلش دریا بود اما دلگیر بود. کار را برایش پخش کردم و دوست داشتم وقتی کار را گوش می‌کند کنارش باشم. لبخندش همه چیز را به من گفت.»

قطعه «لاکو جان» با صدای «امیر عظیمی» را می‌توانید در اینجا بشنوید یا دانلود کنید:

[videojs mp4=”http://rashteroyaiee.ir/wp-content/uploads/2016/05/Amir-Azimi-Lako-Jan-RashteRoyaiee.ir_.mp3″ width=”400″ height=”400″ poster=”http://rashteroyaiee.ir/wp-content/uploads/2016/05/Amir-Azimi-Lako-Jan-RashteRoyaiee-ir_-mp3-image.jpg”]

دانلود آهنگ: 

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz