رشت رویایی- مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: شاهد یکی از زیباترین بازی‌های سپیدرود بودیم.

به گزارش تسنیم، علیرضا امامی‌فر پس از برتری ۲ بر صفر تیمش مقابل سایپا گفت: این فرصت را غنیمت می‌شمارم و حادثه ناگوار اخیر و جان باختگان شماری از هموطنان‌مان در سانحه هوایی را تسلیت می‌گویم. فکر می‌کنم امروز شاهد یکی از زیباترین بازی‌های سپیدرود بودیم.

او گفت: این بازی تاکتیکی خوب و فیزیکی در سایه احترام برگزار شد که هواداران ما حتی سرمربی تیم حریف را تشویق کردند و احترام خاصی برای علی دایی قائل بودند. طبق هدفی که داشتیم در این بازی توانستیم امیتاز بگیریم و هدف اصلی ما گرفتن امتیازهای خانگی است. نه اینکه برای بازی‌های خارج از خانه برنامه‌ای نداشته باشیم، اما تا کنون امتیازهای خانگی زیادی را از دست داده بودیم که تلاش کردیم تا بتوانیم سه امتیاز را بگیریم.

مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: انگیزه و شوقی در تیم ما وجود دارد که همه عوامل باشگاه از مالک تا همکاران او، علی کریمی، بازیکنان و همه عوامل برای سربلندی سپیدرود حمایت می‌کنند، تلاش خود را برای رسیدن به موفقیت انجام می‌دهند.

امامی‌فر در واکنش به صحبت یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه احترام زیادی برای او قائل هستند، اما چرا شرایطی فراهم نمی‌شود تا علی کریمی در نشست‌های خبری حضور پیدا کند، گفت: از شما ممنونم و بنده هم خیلی متأسفم قوانین ما به شکلی است که اسطوره فوتبال ما، علی کریمی، سرمربی سپیدرود نمی‌تواند در نشست خبری شرکت کند. سازمان لیگ چنین قوانینی وضع کرده است. امیدوارم شرایطی به وجود بیاید که هواداران سپیدرود هم بعد از بازی‌ها بتوانند نقطه نظرات سرمربی تیم را بشنوند.

امامی‌فر گفت: شرایط تیم ما خاص است و همگی در حال تلاشیم که سهیمه سپیدرود در لیگ حفظ شود و سعی می‌کنیم از لحاظ روحی و روانی بازیکنان را در سطح آمادگی قرار دهیم.

او اضافه کرد: بازیکنان ما تمام تلاش خود را می‌کنند که سپیدرود موفق شود و تیم ما از لحاظ فنی رشد قابل توجهی کرده است.

مربی سپیدرود رشت گفت: بر روی شوت بازیکنان بسیار تمرین کردیم و دیدید که نتایج این تمرینات در این بازی مشاهده شد.