سرمربی تیم شهرداری فومن:
الگوی ما باشگاه ملوان است

علی فلاح

رشت رویایی- سرمربی شهرداری فومن در حالی که تیمش با ۴ گل بازنده شد، شرایط داوری را در آن دخیل دانست و به گله گزاری در این خصوص پرداخت.

به گزارش «ورزش سه»، شهرداری فومن که به عنوان تنها نماینده شمال کشور در جمع شانزده تیم برتر جام حذفی حضور یافته بود و تلاش آن تا به اینجای رقابت ها قابل ستایش بود، برابر نفت تهران با ۴ گل شکست خورد. علی فلاح، سرمربی این تیم در خصوص این بازی گفت: «ما آمده بودیم از حیثیت فوتبال گیلان دفاع کنیم. تا دقیقه ۷۰ بازیکنان به خوبی بازی کردند و توانستند عملکرد مناسبی داشته باشند.»

او با انتقاد از داوری این بازی گفت: «داور در خطای پنالتی مسلما اشتباه کرد و نهایتا در رسیدن به فرصت ها ناکام ماندیم و نتوانستیم از موقعیت ها سود ببریم. داور اما در چند صحنه اشتباهاتی داشت که باعث شد تا بازیکنانمان روحیه خود را از دست بدهند.»

علی فلاح ادامه داد: «ما برای پیروزی به زمین آمده بودیم. ۴ گل خوردیم اما مسلما این نتیجه می توانست به شکل دیگری رقم بخورد. حریف از بازیکنان بزرگی مثل مبعلی، قاضی و … سود می برد که از این تجربه به بهترین نحو استفاده کرد.»

او با تمجید از تماشاگران و طرفداران خود گفت: «ما از شهر فوتبال خیزی آمده ایم و اگر مسئولان حمایت کنند می توانیم به موفقیت های بزرگی دست یابیم. الگوی ما باشگاه ملوان است و می خواهیم قطب جدیدی در گیلان باشیم.»

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz