[su_frame align=”left”]آزادراه رشت ـ قزوین[/su_frame]

رشت رویایی- رئیس کل دادگستری گیلان گفت: وضعیت راه‌ها و جاده‌های استان مطلوب نیست و مسئولین امر باید در امنیت، ترمیم و ایجاد راه‌های مواصلاتی اقدامات عاجلی را انجام دهند.

به گزارش ایسنا، احمد سیاوش پور در نشست شورای برنامه‌ریزی، با ابراز نگرانی از تخلفات و حوادث جاده‌ای در استان، خاطرنشان کرد: گیلان استانی گردش پذیر بوده و همواره تعداد زیادی از هم‌وطنان در ایام تعطیلات به این استان سفر می‌کنند اما متاسفانه وضعیت راه‌ها و جاده‌های استان مطلوب نبوده و مسئولین امر باید در امنیت، ترمیم و ایجاد راه‌های مواصلاتی اقدامات عاجلی را انجام دهند.

رئیس شورای قضایی استان گیلان با هشدار به تمام کسانی که از نام دستگاه قضایی برای رسیدن به اهداف خود سوءاستفاده می‌نمایند، تاکید کرد: مردم به محض روبرو شدن با چنین افراد سودجو و منفعت طلبی مراتب را به حفاظت اطلاعات دادگستری استان اطلاع دهند و اطمینان داشته باشند که چون گذشته برخوردهای قانونی با این شیادان صورت خواهد گرفت.

او همچنین گزارشی از بازدید و بازرسی‌های انجام گرفته در هفته گذشته و جاری از دو شهرستان آستارا و لاهیجان ارائه کرد و گفت: وضعیت قضایی و اداری این دو حوزه با توجه به شاخص‌های موجود مطلوب ارزیابی می‌شود.

این مقام ارشد قضایی در پایان با قدردانی از عملکرد مثبت اجرای احکام کیفری لاهیجان، گفت: در آینده نزدیک برنامه‌ریزی در جهت توسعه ساختمان دادگستری آستارا صورت خواهد گرفت.