رشت رویایی- عامل مزاحمت‌های سایبری برای زوج جوان سبزواری توسط پلیس فتا خراسان رضوی شناسایی و دستگیر شد.

فرمانده انتظامی سبزوار با اعلام این خبر گفت: مردی جوان به پلیس فتا شهرستان سبزوار مراجعه و شکایتی را مبنی بر دریافت مطالب کذب و ارسال پیام‌های تفرقه انگیز از سوی فردی ناشناس که موجب مشکلات خانوادگی شده بود را داشت.

مرد جوان عنوان داشت زندگی بی حاشیه‌ای داشتیم تا اینکه به تنهایی برای مدتی به مسافرت رفتم و در این مدت از طرف فردی ناشناس پیام‌هایی با مضمون خیانت همسرم از طریق تلگرام برایم ارسال می‌شد و با حالتی پریشان بلافاصله به منزل برگشتم و با ناراحتی پی گیر شدم که این امر منجر به اختلاف خانوادگی بین من و همسرم شد و با ادامه این مطالب پی به مزاحمت این فرد ناشناس بردم.

سرهنگ سید محمد هاشمی افزود: کارشناسان پلیس فتا با یک سری تحقیقات فنی عامل ارسال پیام‌های تفرقه‌انگیز بین این زوج جوان را که خواستگار قبلی همسر شاکی بود را شناسایی و با هماهنگی قضایی دستگیر کردند.

وی ادامه داد: متهم ۲۳ ساله که نسبت خانوادگی نیز با این زوج جوان دارد در بازجویی‌های به عمل آمده ضمن اعتراف به بزه انتسابی به هک تلگرام همسر شاکی و سوءاستفاده از مطالب و عکس‌های شخصی و ارسال آنها به شوهرش با هدف بدبین کردن شاکی اعتراف کرد.