استاندار گیلان خبر داد:
افتتاح ۳۲۰۰ متر باقی‌مانده آزادراه «رشت – قزوین» در آذر ۹۵

آزادراه رشت ـ قزوین

رشت رویایی- استاندار گیلان در سفر به شهرستان رودبار از افتتاح ۳۲۰۰ متر مسیر رفت و برگشت باقی‌مانده آزادراه «رشت – قزوین» در آذرماه امسال خبر داد.

به گزارش ایسنا، دکتر «محمدعلی نجفی» در جریان بازدید از باقی‌مانده آزادراه «رشت – قزوین»، اظهار کرد: باقی‌مانده این آزادراه در سه بخش تقسیم شده است.

او به بهره‌برداری از یک کیلومتر باقی‌مانده آزادراه رشت – قزوین در سال گذشته اشاره کرد و افزود: ۳۲۰۰ متر دیگر از این آزادراه که مسیر ورودی به استان در نوروز امسال و ایام پرتردد زیر بار ترافیک رفت به جهت پیوستگی ارتباط آن با مسیر خروجی و احداث پل ها نظر مسئولان امر بر اجرای هم زمان آن بود.

استاندار گیلان از بهره‌برداری ۳۲۰۰ متر مسیر رفت و برگشت باقی‌مانده آزادراه رشت – قزوین در آذرماه امسال خبر داد.

او توضیح داد: مسیر ورودی ۳۲۰۰ متر باقی‌مانده آزادراه «رشت – قزوین» در مواقع وجود ترافیک زیر بار خودروهای ورودی به استان می‌رود.

دکتر نجفی با بیان این‌که هشت کیلومتر باقی‌مانده آزادراه رشت – قزوین در حال پیگیری است، یادآور شد: سهم مشارکت بانک تجارت و دولت در اجرای هشت کیلومتر باقی‌مانده مشخص شده است.

او با اشاره به این‌که اقدامات اولیه مناقصه هشت کیلومتر از باقی‌مانده آزادراه توسط وزارت راه و شرکت زیر ساخت صورت گرفته است، یادآور شد: این بخش جزو فاز بعدی تعریف شده است.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz