در مراسم افتتاح اتاق گفت‌وگو و پایگاه مقاومت سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری رشت مطرح شد:
هم‌اندیشی بیشتر با جامعه هدف در سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت

مراسم افتتاح اتاق گفت‌وگو و پایگاه مقاومت سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری رشت

رشت رویایی- اتاق گفت‌و‌گو برای تاکسیرانان، مینی‌بوس‌رانان و تاکسی‌تلفنی‌های شهر رشت و نیز پایگاه مقاومت بسیج شهید بهشتی سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت با حضور مرتضی شریفی مدیر عامل این سازمان، سرهنگ جمال زاده مسئول بسیج کارگری شهرستان رشت و نمایندگان تاکسی رانان و تاکسی‌تلفنی داران شهر رشت افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت، مرتضی شریفی در مراسم افتتاح اتاق گفت و گو برای تاکسیرانان، مینی‌بوس‌رانان و تاکسی تلفنی‌های شهر رشت و نیز پایگاه مقاومت بسیج شهید بهشتی سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت با تشکر از زحمات کارکنان سازمان در راستای انجام وظایف و تعهدات سازمانی گفت: افتتاح پایگاه مقاومت بسیج در فضایی به طور کامل بازسازی شده انجام می‌شود تا محلی برای هم‌اندیشی بیشتر با مخاطبان و جامعه هدف در سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت فراهم شود.

او با تاکید بر اینکه با افتتاح اتاق گفت و گو فضای همراهی بیشتر جامعه هدف با این سازمان فراهم می‌شود گفت: با حضور مستقیم مخاطبان در سازمان مشکلات و مسائل در جریانی مستقیم و بدون واسطه به گوش همکاران و مدیران سازمان می‌رسد.

مراسم افتتاح اتاق گفت‌وگو و پایگاه مقاومت سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری رشت - مرتضی شریفی

مدیر عامل سازمان حمل نقل بار و مسافر شهرداری رشت افزود: فرهنگ بسیجی در مشارکت و تلاش بیشتر جهت تعالی جامعه تعریف می‌شود و اراده و تلاش در این سازمان بسیار اثرگذار بوده است.

شریفی گفت: امروز اگر تعدی به مرزهای کشور نمی‌شود و دفاع از کیان اسلامی در مبارزه با تکفیری‌ها در کیلومترها دورتر از مرزهای کشور رخ می‌دهد به دلیل وجود فرهنگ بسیجی است.

او با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم استان خاطرنشان کرد: اگر تغییری در سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت رخ داده است در تاسی از فرهنگ بسیجی و ولایت مداری است و افتتاح این پایگاه در سازمان می‌تواند در تقویت این فرهنگ میسر شود تا ما عملاً بتوانیم فضاهای ذهنی و شعارهای زیبا را در عمل بیش از بیش نمایان سازیم.

جمال زاده رئیس بسیج کارگری شهرستان رشت نیز در این جلسه با اشاره به هشت هزار شهید استان گیلان و ۲۲۰۰ شهید شهر رشت افزود: باید از مدیران ولایی و ارزشی که پاسدار خون این شهدا هستند سپاس‌گزاری کرد.

او تاکید کرد: از مدیریت صحیح و ولایی دکتر شریفی که انصافاً با ورود ایشان فعالیت‌های خوبی در این سازمان شاهد بودیم تشکر ویژه دارم چرا که تحولات خوبی در ابعاد مختلف در این سازمان در حال روی دادن است.

رئیس بسیج کارگری شهرستان رشت گفت: از زحمات تمامی کارکنان سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت در جابه جایی مسافر قدردانی می‌کنم همان طور که شاهد هستیم این عزیزان در کنار پلیس راهور و ناجا در تأمین امنیت و رفاه شهروندان از هیچ تلاشی فرو گذار نیستند و زحمات این سازمان کم از زحمات ناجا نیست و شهروندان با توجه به بار ترافیکی در شهر وچود دارد بر این امر واقف هستند.

او با اشاره به اینکه در سالهای گذشته فعالیت‌های حوزه بسیج در این سازمان رونق چندانی نداشت گفت: با ورود دکتر شریفی که از مدیران مکتبی و ولایی هستند که تحول اساسی در مدیریت حوزه بسیج این سازمان رخ داد.

سرهنگ جمال‌زاده با اشاره به وظایف و فعالیت‌های بسیج گفت: بسیج در همه جا میدان دار است وکار بسیج کار فرهنگی است و از اوایل پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون در تمام عرصه‌ها میدان‌داری کرده است.

مراسم افتتاح اتاق گفت‌وگو و پایگاه مقاومت سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری رشت

او افزود: از این میان می‌توان به همکاری بسیج با دانشگاه علوم پزشکی در ریشه‌کنی فلج اطفال اشاره کرد و از ان مهم‌تر در فتنه ۸۸ بسیج بود که وارد میدان شد و به فتنه پایان داد.

رئیس سازمان بسیج کارگری شهرستان رشت تاکید کرد: در مبارزه با داعش هم بسیج وارد میدان‌دار شد.

محمود خوالی نماینده تاکسی‌داران در این سازمان نیز در این مراسم با تشکر از زحمات دکتر شریفی در حل مشکلات و موانع پیش روی تاکسی‌داران گفت: در مدت مدیریت ایشان تحولات خوبی را شاهد بودیم و این تحولات نتیجه تلاش‌های دکتر شریفی است.

او گفت: با افتتاح اتاق گفت و گو یک اتحادی بین مجموعه حمل و نقلی شهر ایجاد می‌شود و با هم‌اندیشی در کوتاه‌ترین زمان مسائل به مدیریت انتقال می‌یابد.

نسرین سبحانی پور (لقمان) نماینده تاکسی تلفنی‌های شهر رشت نیز در ادامه با تقدیر و تشکر از زحمات دکتر شریفی تاکید کرد: ایشان مدیری هستند که با دل و جان پیگیر رفع مشکلات هستند و به حق می‌توان گفت دکتر شریفی همواره پشت جامعه هدف تحت پوشش سازمان خود هستند.

او با اشاره به اینکه جامعه هدف سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت نیاز به حمایت بیشتر دارد گفت: امیدواریم افتتاح اتاق گفت و گو و نیز دفتر پایگاه بسیج این سازمان بتواند در این مسیر راهگشا باشد.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz