اعمال محدودیت ترافیکی ویژه نیمه شعبان در دو محور اصلی گیلان

ترافیک

رشت رویایی- فرمانده پلیس راه گیلان از اعمال محدودیت ترافیکی در محور رشت ـ قزوین و آستارا ـ اردبیل و بالعکس در روز نیمه شعبان خبر داد.

مهیار رستگار امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به وضعیت ترافیکی جاده‌های گیلان اظهار کرد: اکنون تمام محورهای ارتباطی گیلان باز است و تردد بدون محدودیت ترافیکی در آنها جریان دارد.

او با بیان اینکه تنها محور رستم‌آباد ـ رودبار در آزاد راه رشت ـ قزوین از یک ماه پیش تاکنون مسدود است، تصریح کرد: این محور به دلیل رانش زمین همچنان بسته است.

فرمانده پلیس راه گیلان از رانندگان خواست تا از جاده جایگزین محور مذکور «جاده قدیم رشت ـ قزوین» استفاده کنند و گفت: رانندگی در این جاده باید با رعایت کامل قوانین رانندگی همراه باشد.

او با تبریک فرا رسیدن نیمه شعبان، گفت: با توجه به تعطیلی نیمه شعبان و افزایش حجم ورود و خروج مسافران در گیلان، محدودیت ترافیکی در دو محور اصلی این استان اعمال می‌شود.

رستگار ادامه داد: تردد انواع کامیون‌ها و تریلرها و باربری از ساعت ۸ صبح تا ۲۴ فردا یکشنبه در محور رشت ـ قزوین و بالعکس ممنوع است.

او افزود: همچنین تردد خودروهای سنگین در ساعت مذکور از فردا در محور آستارا ـ اردبیل و بالعکس ممنوع است.

فرمانده پلیس راه گیلان با بیان اینکه اعمال محدودیت ترافیکی برای خودروهای حامل مواد سوختی و فاسدشدنی استثنا است، خاطرنشان کرد: رانندگان خودروهای سنگین به ساعت محدودیت ترافیکی توجه داشته باشند در غیر این صورت از تردد آنها جلوگیری می‌شود.

او متذکر شد: با توجه به اینکه از روز گذشته شاهد افزایش حجم ورودی مسافران به گیلان بوده‌ایم که همچنان ادامه دارد، از رانندگان می‌خواهیم قوانین رانندگی را برای جلوگیری از وقوع حوادث رانندگی رعایت کنند و سفری ایمن به این استان داشته باشند.

 

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz