نشست هم‌اندیشی فرماندار، شهردار و نمایندگان رشت برگزار شد
اعلام رضایت فرماندار از عملکرد شهردار جوان رشت

نشست هم‌اندیشی شهردار با فرماندار و نمایندگان رشت برگزار شد

رشت رویایی- صبح امروز نشست هم‌اندیشی نمایندگان رشت با دکتر ثابت‌قدم شهردار رشت با حضور عیسی مهدوی فرماندار رشت و معاون عمرانی فرمانداری رشت در دفتر ساختمان مرکزی شهرداری رشت برگزار شد.

در این جلسه که به دعوت فرماندار رشت انجام گرفته بود، مباحث مختلفی چون تعیین تکلیف مشکلات ترافیکی و ارائه راهکار جهت افزایش ناوگان حمل‌ونقل شهری، تخصیص بودجه‌های جدیدی که در اختیار سازمان همیاری‌های شهردارهای وزارت کشور و غیره می‌باشد مطرح شد.

با توجه به اینکه در حال حاضر برنامه ششم توسعه در مجلس در حال تدوین می‌باشد، نمایندگان مردم شهر رشت در مجلس شورای اسلامی ضمن ارزیابی مثبت از عملکرد شایسته شهردار رشت از وی خواستند تا نیازمندی‌های شهری در مباحث گوناگون از جمله اخذ اعتبارات ملی و …. را تنظیم و به نمایندگان ارائه نمایند تا آنان گام‌های اولیه را در تخصیص بودجه‌های مورد نیاز در توسعه شهری بردارند.

فرماندار رشت ضمن اعلام رضایت از عملکرد شهردار جوان تقاضای برگزاری جلسات ماهانه به طور منظم و پی‌درپی، جهت بررسی و حل مشکلات شهری نمود.

شهردار رشت ورود ماشین‌های سنگین به داخل شهر و عدم دخالت شهرداری در جلوگیری از این معضل را یکی دیگر موانع توسعه شهری دانستند و پیشنهاد دادن تا با برگزاری جلسات هفتگی با حضور سه نماینده مردم شریف و فرماندار شهر رشت به بررسی مشکلات و موانع موجود در اجرای پروژه‌های عمرانی بپردازند.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz