اعزام یک تیم ویژه برای بررسی ماجرای درگیری پزشک و بیمار آستارایی

ماجرای درگیری پزشک و بیمار آستارایی

رشت رویایی- مدیر روابط عمومی دانشگاه گیلان گفت: نتیجه درگیری بین بیمار ۷۲ ساله آستارایی با پزشک معالج در اسرع وقت به مردم اعلام می‌شود.

به گزارش فارس، فردین مهرابیان ظهر امروز در جریان رسیدگی به درگیری بیمار ۷۲ ساله آستارایی با پزشک معالجش در این شهرستان گفت: این درگیری عصر ششم مردادماه بین بیمار و همراهان بیمار با پزشک معالج رادیولوژی در مطب خصوصی و کلینیک رادیولوژی رخ داد.

او با بیان اینکه همراهان مریض و پزشک معالج برای پیگیری ماجرا به مراجع قضایی شکایت کرده‌اند، گفت: رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان نسبت به حساسیت این موضوع یک تیم ویژه برای بررسی ماجرا به محل مورد نظر اعزام کرده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه پس از انجام تحقیقات لازم نتیجه ماجرا در اسرع وقت به مردم اعلام می‌شود، توضیح داد: در صورتی که اثبات شود از سوی هر کدام از همکاران و کادر اداری خطایی صورت گرفته با شخص خاطی برابر مقررات انضباطی دانشگاه علوم پزشکی گیلان برخورد می‌شود.

به گفته او، پیرمرد ۷۲ ساله آستارایی به دلیل بیماری گوارشی در بیمارستان شهید بهشتی آستارا بستری بوده و شایعات در زمینه اعزام او به رشت در فضای مجازی صحت ندارد.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz