اعتراض اینستاگرامیِ کارن همایون‌فر به احسان علیخانی + عکس

کارن همایون‌فر

رشت رویایی- کارن همایون‌فر از آهنگسازان کشورمان در صفحه‌ی اینستاگرام خود درباره‌ی پخش بی‌اجازه آثارش در برنامه ماه عسل به احسان علیخانی اعتراض کرد.

اگر دقت کرده باشید هنگام صحبت کردن مجری برنامه یا در زمان پخش قسمت‌هایی از برنامه روز گذشته موسیقی ملایمی پخش می‌شود که از آثار کارن همایون‌فر است. اما ظاهراً احسان علیخانی بدون اجازه‌ی این آهنگساز اقدام به پخش این موسیقی‌های بی‌کلام کرده که همین موضوع اعتراض کارن همایون‌فر را به دنبال داشته است.

وی در پیام خود آورده است:

اعتراض اینستاگرامیِ کارن همایون‌فر به احسان علیخانی

پس از انتشار این پیام، طی تماس تلفنی که احسان علیخانی با کارن همایون‌فر داشته این موضوع در آرامش و بدون هیچ کدورتی حل شده است، چنانچه کارن همایون‌فر را بر آن داشته تا مجدداً در صفحهٔ اینستاگرامش به آن اشاره کند و بنویسد:

“همین چند دقیقهٔ پیش آقای احسان علیخانی تماس گرفتند به‌عنوان تهیه‌کننده ماه عسل و کاملاً دوستانه با همین لحنی که برایشان نوشته‌ام با هم صحبت کردیم کاملاً با من موافق بودند و دلیل استفاده از موسیقی‌هایم را ذکر کردند و بدون هیچ بی‌احترامی گفتگویمان به پایان رسید و حال خوش. بقیه مطالب را احتمالاً خودشان در صفحه‌ی خودشان اگر تمایل داشتند توضیح خواهند داد. اما در شگفتم از بعضی کامنت‌های دوستان. و امیدوارم بعضی از خبرنگاران ایشان را نرنجانیده باشند”.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz