[su_frame align=”left”]اصلاحیه سازمان حج و زیارت گیلان درباره خبر نام‌گذاری چهارراه شهدای منا[/su_frame]

رشت رویایی- روز گذشته سازمان حج و زیارت استان گیلان طی خبری اعلام کرد چهارراه حشمت به «شهدای منا» تغییر نام پیدا کرده است. این سازمان امروز درباره این خبر اصلاحیه‌ای منتشر و توضیح داد.

متن این اصلاحیه به شرح زیر است:

«اصلاحیه خبر نام گذاری چهارراه شهدای منا ضمن پوزش از درج اشتباه خبر به اطلاع می رساند مدیریت حج و زیارت گیلان در خصوص خبری که از قول ایشان در پایگاه اطلاع رسانی این مدیریت درج شده بود بیان داشتند ضمن احترام به کلیه اعضای شورا و شهردار محترم شهرستان رشت به اطلاع عموم مردم متدین و شریف شهرستان رشت می رساند نام گذاری چهار راه منتهی به حج و زیارت بنام شهدای منا بر اساس احترام و بزرگواری دوستان شورا و شهردار محترم شهرستان به دلیل فوریت جهت حضور ریاست محترم سازمان حج و زیارت بوده است لذا مقرر گردید متعاقبا” در کمسیون های مربوطه در شورا مصوب گردد که ضمن تشکر و قدردانی از این عزیزان امیدوارم در کمسیون مربوطه ضمن تائید نامگذاری ، نمادی از این شهدا جهت نشان دادن مظلومیت این عزیزان نصب گردد.

مزید اطلاع همشهریان عزیز اعلام می دارد در کلیه شهرهای دیگر استانها که دارای شهدای منا می باشند تندیسی از این عزیزان نصب گردیده ولی علیرغم ١۶ شهید منا در استان، هیچ نمادی از این عزیزان به غیر از همین مکان مورد اشاره در استان وجود ندارد.

طی دیدار ریاست محترم سازمان حج و زیارت با جناب آقای دکتر نجفی استاندار معزز استان به اداره کل بنیاد شهید استان دستور ویژه صادر نمودند تا در اسرع وقت این نامگذاری خیابان ها و کوچه ها بنام شهدای منا اقدام گردد.»