[su_frame align=”left”]متهم[/su_frame]

رشت رویایی- «بر سر شیشه با یکدیگر درگیر شدیم، با ضربات چاقو او را کشتم»؛ اینها بخشی از اعترافان زنی است که در منقلخانه ای دستش به خون آلوده شده است.

به گزارش خبرجنوب، چند روز قبل پسر جوانی از مقابل خانه ای در یکی از خیابان های شیراز عبور می کرد که از آنجا سر و صدا شنید. درِ خانه باز بود و به نظر می رسید که چند نفر با یکدیگر درگیر شده اند.

در همین لحظه پسر جوان وارد خانه شد و با جسد غرق در خون مردی که روی زمین افتاده بود مواجه شد. هرچند مرد مجروح چند دقیقه بعد به بیمارستان منتقل شد ولی شدت جراحت و خونریزی اش به حدی بود که جانش را از دست داد.

با مرگ این مرد، پرونده جنایت روی میز بازپرس جنایی قرار گرفت. شواهد اولیه نشان می داد زنی جوان عامل این جنایت است. تحقیقات کارآگاهان حاکی از آن بود که آن محل منقلخانه بوده و پس از درگیری معتادان در محل، جنایت رخ داده است.

در این میان افرادی که در منقلخانه بودند اطلاعات تازه ای در اختیار مأموران گذاشتند. آنها مدعی شدند که این جنایت توسط زن معتادی در منقلخانه رخ داده است و پس از درگیر شدن با یکدیگر زن جوان خون به پا کرده است.

با اینکه متهم به قتل به مکان نامعلومی گریخته بود اما تحقیقات مأموران برای دستگیری وی ادامه یافت تا اینکه مدتی بعد مأموران به اطلاعاتی دست یافتند که نشان می داد وی به منقلخانه ای دیگر گریخته است.

فرار این زن پایان تحقیقات نبود چرا که تلاش ها برای دستگیری وی ادامه یافت تا اینکه سرانجام پس از ساعت ها از وقوع این جنایت زن آدمکش دستگیر شد.

وقتی این زن تحت بازجویی قرار گرفت گفت که نیتی برای به قتل رساندن مقتول نداشته و در شرایطی که در اوج عصبانیت بوده دست به چاقو برده است.

او گفت: آن روز به دلیل استفاده از موادمخدر در شرایط عادی نبوده و روز جنایت پس از درگیر شدن با قربانی او را به ضرب چاقو به قتل رسانده و پس از ارتکاب جنایت متواری شده است.

وی در ادامه، جزئیات بیشتری از این جنایت را فاش کرد و گفت: آن روز پس از استعمال شیشه هر دو در شرایط عادی نبودیم و دچار توهم شده بودیم به همین دلیل بر سر شیشه درگیر شدیم من هم چاقو را برداشتم و او را به قتل رساندم. اشباح از من می خواستند که او را بکشم می گفتند اگر این کار را نکنم او مرا می کشد.

این زن جنایتکار در تمامی مراحل تحقیقات به قتل اعتراف کرد و مدعی شد روز جنایت بر سر موادمخدر با قربانی درگیر شده و به ضرب چاقو او را به قتل رسانده است.

به دنبال اعترافات این زن، او در حضور بازپرس پرونده نیز جزئیات بیشتری از این جنایت فاش کرد. بدین ترتیب برای وی قرار بازداشت موقت صادر شد و پرونده با صدور کیفرخواست به دادگاه ارسال شد.