اسیدپاشی شوخی شوخی یک زوج روی همدیگر

رشت رویایی- با انتشار خبر «اسیدپاشی به یک زوج جوان در ولنجک» و آغاز تحقیقات پلیسی مشخص شد که این موضوع دروغ بوده و این زوج در یک شوخی بچه‌گانه روی همدیگر اسید ریخته‌اند.

بامداد دیروز یک زوج جوان با مراجعه به بیمارستان مطهری اظهار کردند دچار سوختگی با اسید شده‌اند. با اعلام موضوع به پلیس، زوج ۲۶ ساله ادعا کردند در خانه خود در محله ولنجک مشغول استراحت بودند که فردی وارد خانه شده و روی آنها اسید پاشیده است.

با توجه به حساسیت موضوع، تیم ویژه‌ای از اداره شانزدهم پلیس آگاهی برای تحقیقات عازم بیمارستان شد که در بین اظهارات این زوج، تناقض‌گویی‌هایی یافت.

پسر ۲۶ ساله در ادامه تحقیقات با اعلام اینکه از ترس موضوع اسیدپاشی را مطرح کرده، گفته است: با همسرم مشغول شوخی بودیم که به او گفتم می‌خواهم روی تو اسید بریزم که او هم گفت اگر می‌توانی این کار را انجام بده و ضربه‌ای به ظرف اسیدی که در دستم بود زد. در این هنگام محتوای ظرف روی دست و پایمان ریخت. پس از ریخته شدن اسید هر دو دچار سوختگی شدیم. دقایقی بعد دست و صورت خود را با آب شستیم اما بدنمان همچنان می‌سوخت. وقتی با شستن هم خوب نشدیم تصمیم گرفتیم به بیمارستان برویم. آنجا ماموران ما را سؤال‌پیچ کردند و از ترس ادعا کردیم فردی روی ما اسید ریخته است.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz