استقبال هواداران از سرمایه‌گذار خارجی داماش گیلان

استقبال هواداران از سرمایه‌گذار خارجی داماش گیلان

رشت رویایی- هواداران داماش گیلان استقبالی پرشور از حامی مالی جدید این تیم داشتند.

به گزارش وارش اسپرت، تارنمای هواداران داماش گیلان، در روزی غیر تعطیل و با زمان اطلاع‌رسانی محدود در فضای مجازی، هواداران داماش گیلان استقبالی بی‌نظیر از سرمایه گذار تیم خود داشتند.

بیش از سیصد نفر از هواداران داماش گیلان در حالی به مراسم استقبال از سرمایه‌گذار آذربایجانی داماش گیلان آمده بودند که قرار بود طبق هماهنگی‌ها این مراسم در هتل کادوس رشت برگزار شود، اما با پیش‌بینی احتمال ازدحام، به دلیل رعایت حقوق شهروندی و رعایت حال مسافران ساعتی پیش از شروع برنامه محل برگزاری آن به استادیوم شهید دکتر عضدی رشت منتقل شد.

به دلیل مشکلات ترافیکی مرز آستارا تا رشت، سامر رجب اف سرمایه‌گذار آذربایجانی داماش گیلان به همراه حاج اسماعیل حاجی‌پور و همچنین هیات همراه با نزدیک به یک ساعت تأخیر به استادیوم شهید دکتر عضدی رشت رسیدند.

ابتدا حاجی پور، مالک باشگاه داماش گیلان ضمن تشکر از حضور پرشور هواداران در این استقبال گفت: من از خود شما هستم و وقتی روز آخر شما گریه کردید، من هم با شما گریه کردم. من عزاداری مردم را دیدم و بر خود وظیفه دانستم که جلو بیایم و آقای رجب اف نیز منت گذاشته و قبول کردند. آینده تیم برای من روشن است.

او ادامه داد: روزی که آقای رجب اف را دیدم، ایشان ناراحتی من را دید و گفت چرا اینقدر ناراحت هستی و وقتی که از داماش گفتم، ایشان هم گفتند به خاطر شما از این تیم حمایت می‌کنم.

او افزود: در این بین تنها مدیر استان آقای رهنما مدیرکل قهرمان استان بودند که کمک‌های بسیاری کردند، اما من از تمامی کسانی که به ما کمک کردند و یا کمک نکرده‌اند تشکر می‌کنم و امیدوار هستم که از این به بعد حمایت داشته باشند.

حاجی پور ضمن دعوت از سامر رجب اف، سرمایه‌گذار اهل کشور آذربایجان گفت: البته می‌دانم که ایشان زیاد صحبت نمی‌کنند و بیشتر می‌خواهند که عمل کنند.

رجب اف پس از تشویق شدنش از سوی هواداران در صحبتی کوتاه ضمن تشکر از حضور هواداران گفت: همه شما را دوست دارم و تیمی به بزرگی قلب شما خواهم ساخت.

وی افزود: تا چند روز آینده گزارشی از وضعیت باشگاه داماش ارائه خواهد داد.

از نکات حاشیه این مراسم می‌توان به پخش شیرینی و همچنین اعطای شال داماش به رجب اف سرمایه‌گذار داماش و رامیز محمداف مدیرفنی تیم توسط هواداران داماش گیلان اشاره کرد.

استقبال هواداران از سرمایه‌گذار خارجی داماش گیلان استقبال هواداران از سرمایه‌گذار خارجی داماش گیلان استقبال هواداران از سرمایه‌گذار خارجی داماش گیلان استقبال هواداران از سرمایه‌گذار خارجی داماش گیلان استقبال هواداران از سرمایه‌گذار خارجی داماش گیلان استقبال هواداران از سرمایه‌گذار خارجی داماش گیلان استقبال هواداران از سرمایه‌گذار خارجی داماش گیلان استقبال هواداران از سرمایه‌گذار خارجی داماش گیلان استقبال هواداران از سرمایه‌گذار خارجی داماش گیلان استقبال هواداران از سرمایه‌گذار خارجی داماش گیلان استقبال هواداران از سرمایه‌گذار خارجی داماش گیلان استقبال هواداران از سرمایه‌گذار خارجی داماش گیلان استقبال هواداران از سرمایه‌گذار خارجی داماش گیلان استقبال هواداران از سرمایه‌گذار خارجی داماش گیلان استقبال هواداران از سرمایه‌گذار خارجی داماش گیلان استقبال هواداران از سرمایه‌گذار خارجی داماش گیلان استقبال هواداران از سرمایه‌گذار خارجی داماش گیلان استقبال هواداران از سرمایه‌گذار خارجی داماش گیلان استقبال هواداران از سرمایه‌گذار خارجی داماش گیلان استقبال هواداران از سرمایه‌گذار خارجی داماش گیلان استقبال هواداران از سرمایه‌گذار خارجی داماش گیلان استقبال هواداران از سرمایه‌گذار خارجی داماش گیلان استقبال هواداران از سرمایه‌گذار خارجی داماش گیلان

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz