استقبال از غرفه ناشران گیلانی در نمایشگاه کتاب تهران

نمایشگاه کتاب تهران

رشت رویایی- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان از استقبال بسیار بازدیدکنندگان از غرفه ناشران این استان در نمایشگاه کتاب تهران خبر داد.

فیروز فاضلی در گفت‌وگو با فارس با اشاره به برگزاری نمایشگاه کتاب تهران اظهار کرد: امسال ۹ ناشر گیلانی به طور مستقل در نمایشگاه مذکور غرفه دایر کردند.

وی به غرفه تعاونی ناشران گیلانی در نمایشگاه تهران اشاره کرد و افزود: تعاونی مذکور کتاب‌های ناشران استان که به طور مستقل در نمایشگاه تهران حضور ندارند، را عرضه می‌کند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با بیان اینکه انتشارات «ایلیا» به عنوان ناشر نمونه شهرستانی کشور در مراسم افتتاحیه نمایشگاه کتاب امسال با حضور رئیس جمهور تجلیل شده است، خاطرنشان کرد: سال گذشته غرفه ناشران گیلانی به عنوان غرفه برتر در نمایشگاه کتاب تهران انتخاب شده است.

فاضلی از استقبال بسیار بازدیدکنندگان از غرفه ناشران گیلانی در نمایشگاه کتاب تهران خبر داد و بیان کرد: غرفه‌های ناشران «ایلیا»، «بلور»، «سلار»، «دهسرا»، «کتیبه گیل» و … که برای نخستین بار در نمایشگاه کتاب شهر آفتاب برگزار شده، با استقبال بسیار مواجه شده است.

وی، استفاده از واژه فضای فرهنگی در نمایشگاه کتاب تهران را بسیار جالب عنوان کرد و گفت: گام برداشتن در فضای نمایشگاه کتاب در ترویج این فرهنگ بین افراد بسیار تاثیرگذار است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به انتشار ۴۳ عنوان کتاب از ابتدای امسال تاکنون در استان، اظهار کرد: کتاب‌های مذکور با ۴۳ هزار و ۷۰۰ شمارگان به چاپ رسیده است.

ساعت ۱۷ روز جمعه ۲۴ اردیبهشت ماه جاری مراسم اختتامیه نمایشگاه کتاب تهران برگزار می‌شود.

عکس: ایرنا

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz