انتخاب یک مشاور جدید توسط استاندار

رشت رویایی- استاندار گیلان از انتخاب یک مشاور برای ارائه مشاوره درباره پروژه‌های پیش‌بینی شده در سطح استان خبر داد.

به نقل از روابط عمومی استانداری گیلان، مصطفی سالاری ظهر شنبه در نشست کمیته گردشگری گیلان که در سالن اجتماعات استانداری این استان برگزار شد، گفت: یکی از برنامه های استانداری گیلان انتخاب یک مشاور برای ارائه مشاوره درباره پروژه‌های پیش‌بینی شده در سطح استان است.

او با تأکید براینکه انتخاب این مشاور در راستای پالایش و عملیاتی کردن فرصت‌های سرمایه گذاری در سطح استان است، گفت: این مشاور همه مطالعات انجام شده در استان را تجمیع و بررسی و سپس اعلام نظر می‌کند.

استاندار گیلان گفت: تمامی هماهنگی‌های لازم بین مسئولان استان و سرمایه‌گذار باید از مسیر مشاور به عنوان یک کانال واحد انجام شود.

او در ادامه همچنین باتأکید براینکه هیچ گونه رانتی در سطح استان قابل قبول نیست، گفت: مدیریتی که مربوط به مردم بوده باید عمومی باقی مانده و هر مسئولی که توانایی و انگیزه ارائه خدمات را دارند در چارچوب طرحی که مدیریت آن محلی است اقدام کنند.

سالاری با بیان اینکه در ارائه خدمات حمایت های لازم انجام می‌شود ولی مالکیت انحصاری به هیچ کس داده نمی شود، ادامه داد: در زمینه سرمایه گذاری هر فردی که تمایل داشته باشد می‌تواند با هر مبلغی وارد عرصه سرمایه گذاری شود البته نظارت بر عملکرد آنها با دقت نظر صورت می گیرد.

او ضمن گلایه از عملکرد سازمان آب منطقه ای گیلان درباره برخی تصمیمات، گفت: این آخرین هشدار بنده به دستگاه های اجرایی استان است لذا سازمان‌ها و ادارات بساط خود را در جایی پهن کنند که بتوانند پاسخگوی مطالبات مردم باشند.

استاندار گیلان با اشاره به اهمیت مجتمع‌های خدماتی بین راهی، گفت: محوریت در این اماکن خدمات‌رسانی باشد و شرکت ذیصلاح با مشارکت افراد محلی کار را در دست گیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *