استاندار گیلان مقصر اصلی ترافیک در آزادراه رشت- قزوین را معرفی کرد: پیمانکار

ترافیک

رشت رویایی- استاندار گیلان گفت: بارها اعلام کرده‌ایم دستگاه‌های ملی به‌ویژه وزارت راه و شهرسازی و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی باید وضعیت راه‌های گیلان را درک کنند و از وضعیت فعلی گله‌مند هستیم.

محمدعلی نجفی پیش از ظهر امروز در ستاد تسهیلات سفر گیلان با قدردانی از دستگاه‌های متولی در مدیریت حضور گردشگران به این استان، اظهار کرد: از درک نکردن دستگاه‌های ملی نسبت به وضعیت استان گله‌مند هستم.

او ادامه داد: مدت سه سال است که از راه و شهرسازی قدردانی می‌کنیم اما در تعطیلات عید فطر وقت مردم ساعت‌ها در آزادراه قزوین ـ رشت به‌هدر می‌رود.

استاندار گیلان بر فراهم کردن بستر برای سفر گردشگران به استان تأکید کرد و گفت: مردم در آپارتمان‌های کوچک زندگی می‌کنند و باید در تعطیلات بتوانند از مواهب طبیعی استان استفاده کنند.

او با بیان اینکه بیش از ۱۰۰ جلسه برای برطرف کردن مشکل آزادراه و راه‌آهن در رودبار برگزار کردیم٬ گفت: در تعطیلات عید فطر فاجعه ملی و بحران در آزادراه قزوین‌ـ رشت در حال ایجاد بود.

نجفی با ابراز گله‌مندی شدید از پیمانکار سه کیلومتر باقی‌مانده آزادراه رشت‌ـ قزوین، متذکر شد: پیمانکار را مقصر اصلی در ترافیک مسیر مذکور می‌دانم.

او با اشاره به اینکه در شب عید فطر به صورت نمادین تونل آزاد راه را باز کردند، یادآور شد: پس از مدتی دوباره تونل را مسدود کردند.

استاندار گیلان گفت: بارها اعلام کرده‌ایم دستگاه‌های ملی به‌ویژه وزارت راه و شهرسازی و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی باید وضعیت راه‌های گیلان را درک کنند و از وضعیت فعلی گله‌مند هستیم.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz