استاندار گیلان در همایش حامیان دولت تدبیر و امید در تالش:
مدیرانی که با دولت همسو نیستند خودشان بروند

استاندار گیلان در همایش حامیان دولت تدبیر و امید در تالش

رشت رویایی- استاندار گیلان در همایش حامیان دولت تدبیر و امید در تالش با بیان اینکه پاسخ منتقدان بی‌انصاف را با عمل صالح و خدمت بیشتر به مردم بدهید گفت: برخی افراد نمی‌خواهند عینک غبارآلود خود را در برابر خدمات دولت پاک کنند و دستاوردهای را ببینند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری گیلان، دکتر نجفی در این همایش که به مناسبت گرامیداشت ۲۴ خرداد سالروز پیروزی دولت تدبیر و امید در انتخابات برگزار شد با بیان اینکه دولت تدبیر و امید از عنایات و حمایت‌های رهبر معظم انقلاب در بخش‌های مختلف بهره‌مند است افزود: اقتصاد مقاومتی دغدغه رهبری و مردم است و دولت نسبت به آن اهتمام دارد.

استاندار گیلان با تاکید براینکه باید به گونه‌ای عمل کنیم تا مردم نتایج اقتصاد مقاومتی را با اقدام و عمل ما شاهد باشند گفت: مردم هر چه بیشتر آثار اجرای اقتصاد مقاومتی را در دولت یازدهم خواهند دید.

او با بیان اینکه برخی افراد نمی‌خواهند عینک غبار آلود خود را در برابر خدمات دولت پاک کنند و دستاوردها را ببینند گفت: پاسخ منتقدان بی انصاف را با عمل صالح و خدمت بیشتر به مردم بدهید.

محمدعلی نجفی با بیان اینکه ملت در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۲ با تدبیر و امید ۲۴ خرداد را ایجاد کردند گفت: این پیروزی با تلاش تدبیر گونه و امید به فردایی بهتر ایجاد شد.

نماینده عالی دولت در گیلان با بیان اینکه برای درک بهتر اقدامات صورت گرفته دولت تدبیر و امید باید فضای نامناسب اقتصادی، سیاسی و منطقه‌ای را در ۳ سال گذشته به یاد آوریم افزود: در آن دوران صاحبان اندیشه و قلم به دنبال تدبیر و بهبود شرایط بودند.

استاندار گیلان به درآمد بالای ۷۰۰ میلیارد دلاری در طی ۷ سال در دولت گذشته اشاره کرد و گفت: متاسفانه با این میزان بالای در آمد ارزی، کشور با تورم بالای ۴۰ درصدی مواجه بود و مشخص نشد این همه پول به کجا رفت.

دکتر نجفی با بیان اینکه در دولت گذشته شاهد معاملات نفتی در دریا بودیم افزود: الحمدالله اکنون نفت کشورمان در مزایده‌های بین‌المللی و با بالاترین قیمت‌های بازار به فروش می‌رسد.

استاندار گیلان با بیان اینکه فرزندانی همچون شما با اندیشه‌های تدبیر و امید، ۲۴ خرداد را به وجود آوردند و هنوز نیز مظلوم هستند افزود: متاسفانه این افراد گاهی توسط افرادی که تصمیم‌گیر هستند مورد تعرض قرار می‌گیرند.

دکتر نجفی با بیان اینکه مدیرانی که با دولت همراه نباشند در دولت جایی نخواهند داشت افزود: بنده نمی‌پذیرم نیروی سیاسی و اجرایی، نتواند اندیشه‌های دولت را درک کند.

استاندار گیلان در همایش حامیان دولت تدبیر و امید در تالش

استاندار گیلان با بیان اینکه سکان دولت را کسانی می‌گیرند که با اندیشه‌های دولت همراه باشند گفت : مگر می‌شود مسئول دولتی بگوید بنده سیاسی نیستم و در راستای سیاست‌های دولت حرکت نمی‌کنم که اگر چنین باشد مطمئناً مجری خوبی هم نخواهی شد.

او با اشاره به محدودیت‌های اعتباری دولت و اداره کشور با درآمد کمتر از ۲۰ میلیارد دلار در سال گذشته افزود: در پایان سال ۹۴، ۸۵ درصد از روستاهای استان از نعمت گاز برخوردار خواهند شد.

دکتر نجفی گیلان را در شاخص‌های مختلف زیر بنایی در روستا به‌ویژه گازرسانی در کشور پیشرو دانست ابراز امیدواری کرد: انشاء ا… در نیمه نخست سال ۹۶ به کلیه روستاهای بالای ۲۰ خانوار گیلان گازرسانی خواهد شد.

نماینده عالی دولت در گیلان با انتقاد از عدم در نظر گرفتن اعتبارات لازم از سوی مرکز در بخش آب روستایی اظهار داشت: امیدوارم اصلاح لازم در این خصوص صورت پذیرد و شاهد تحرکات بیشتر بخش استانی نیز باشیم.

او با بیان اینکه در بخش آب‌رسانی روستایی مردم عزیز تالش نیازمند کمک بیشتر هستند افزود: باید برنامه‌ریزی‌های لازم در این خصوص صورت پذیرد.

دکتر نجفی با اشاره به اقدامات خوب صورت گرفته در آب‌رسانی شهری گفت: در بخش انشعابات آب‌رسانی شهری مشکلاتی وجود دارد که در حال رفع است.

او شهرستان تالش را از جمله شهرستانی عنوان کرد که بیشترین رأی را در انتخابات به دولت تدبیر و امید داد افزود: در ابتدای آغاز به کار دولت یازدهم در همان روزهای ابتدایی ورود به استان عزیزی که جز تصمیم گیران مؤثر در یکی از مسئولیت‌های استان بود به دلیل تصدی عزیزان اهل تسنن به سمت معاون یکی از بانک‌های شهرستان انتقاد کرد که بنده نیز در پاسخ به این انتقاد اعلام کردم که انتخاب مدیران استان باید به دور از هرگونه تفاوت از میان برادران شیعه و سنی و بر اساس شایسته‌سالاری، پاک‌دستی و توانمندی افراد صورت پذیرد.

استاندار گیلان با اشاره به اقدامات اثربخش دولت تدبیر و امید در کاهش نرخ بیکاری اظهار داشت: در ابتدای آغاز به کار دولت، گیلان با نرخ بیکاری ۱۵.۱ درصدی جایگاه دومین استان بیکار کشور را به خود اختصاص داده بود که با تلاش‌های صورت گرفته در این دولت، جایگاه گیلان با نرخ بیکاری ۱۱ درصدی، بیستمین استان بیکار کشور بهبود یافته است.

دکتر نجفی با بیان اینکه بنده شرمنده فارغ‌التحصیلان بیکار هستم افزود: ما وظیفه داریم فارغ‌التحصیل دانشگاهی که خانواده‌اش با هزینه بالا موجبات تحصیل آن را فراهم کرده فرصت اشتغال برای آن ایجاد کنیم.

او گفت: انشاء‌ا… با شکوفایی و تلاش بیشتر ایرانی آباد و با اقتدار در منطقه داشته باشیم.

دکتر نجفی بر ضرورت بهره‌گیری بیشتر از توانمندی بانوان تاکید کرد و افزود: انشاء ا… بتوانیم فرصت برابری را برای همه آحاد جامعه ایجاد کنیم.

استاندار گیلان در همایش حامیان دولت تدبیر و امید در تالش استاندار گیلان در همایش حامیان دولت تدبیر و امید در تالش

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz