استاندار گیلان در ضیافت افطاری حامیان دولت تدبیر و امید در لنگرود:
شرایط سخت و بحرانی کشور دکتر روحانی را برای شرکت در انتخابات مجاب کرد

استاندار گیلان در ضیافت افطاری حامیان دولت تدبیر و امید در لنگرود

رشت رویایی- استاندار شامگاه چهارشنبه در مراسم ضیافت افطاری در جمع حامیان دولت تدبیر وامید که به مناسبت سومین سالروز حماسه سیاسی ۲۴ خرداد ۱۳۹۲ در لنگرود برگزار شد گفت: نیازمند آگاهی، همراهی، همیاری و بودن در کنار هم برای کسب توفیقات بیش از پیش نظام و دولت هستیم.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری گیلان، دکتر محمدعلی نجفی با تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و ضرورت بهره‌گیری از فیوضات این ماه پر برکت با اشاره به اینکه اگر آنچه را که در سال‌های گذشته بر کشور ما گذشت را یادآوری نکنیم نمی‌شود پاسخ جامعی از کارنامه‌ی عملکرد دولت در ۳ سال گذشته ارائه کرد افزود: شرایط سخت، بحرانی و نابسامانی‌های اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و بین‌المللی کشور در سال ۹۲ دکتر روحانی را مجاب به ورود به عرصه‌ی انتخابات کرد.

وی خاطر نشان کرد: ۲۰ سال نمایندگی مردم در مجلس شورای اسلامی، حضور در شورای عالی امنیت ملی، پشتوانه‌ی حضور در عرصه‌ی سیاسی و مبارزاتی قبل از انقلاب و سخنرانی‌های اثرگذار و حضور در بخش‌های نظامی و جبهه‌های جنگ در دفاع مقدس از ویژگی‌ها و سوابق بارز دکتر روحانی برای گام نهادن در مسیر انتخابات بود.

استاندار گیلان در ضیافت افطاری حامیان دولت تدبیر و امید در لنگرود

نماینده عالی دولت در گیلان با بیان اینکه تورم بیش از ۴۰ درصدی کشور در سال ۹۱ و ۹۲ شرایط سختی را برای ملت به وجود آورده بود افزود: افزایش ۴ برابری قیمت ارز، رشد منفی ۶ درصدی اقتصاد، کاهش تولید و افزایش واردات از مسائلی بود که دولت تدبیر و امید در ابتدای کار خود با آن مواجه بود.

وی گفت: رشد مثبت ۶ درصدی اقتصادی در آخر دولت اصلاحات در پایان دولت دهم به حدود منفی ۶.۸ درصد رسید.

وی مقابله با آسیب‌های اجتماعی را یکی از وظایف دولت در جامعه دانست و افزود: در همان سال‌ها بیشترین آسیب در حوزه‌های اجتماعی حادث شد که مشکلات بیماران در بیمارستان‌ها یکی از این مسائل بود.

دکتر نجفی تعامل سازنده‌ی بین‌المللی با کشورها را یکی از وظایف دیگر دولت برای کسب منافع ملی عنوان کرد و اظهار داشت: در این زمینه نیز وضعیت کشور مناسب نبود.

وی همه‌ی این شرایط را دلایلی برای جمع‌بندی ورود دکتر روحانی به انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۲ دانست و افزود: این حضور باعث شد تا قشرهای مختلف مردم، اصلاح‌طلبان و اصولگرایان معتدل با حمایت از دکتر روحانی مشارکت ۷۳ درصدی مردم و حماسه‌ی سیاسی را خلق کنند.

نماینده عالی دولت در گیلان پیروزی عزتمندانه تیم دیپلماسی ایران در مذاکرات هسته‌ای را یکی از توفیقات دولت در ۳ سال گذشته عنوان کرد و گفت: رهنمودهای داهیانه مقام معظم رهبری، هوش و ذکاوت و تجربه شخص رئیس جمهور، پیگیری‌های خوب وزارت خارجه به‌ویژه دکتر ظریف و پشتیبانی همه جانبه‌ی ملت شریف ایران باعث شد تا از این وضعیت حساس بین‌المللی عبور کنیم.

وی با بیان اینکه امروز نیازمند آگاهی، همراهی، همیاری و بودن در کنار هم برای کسب توفیقات بیشتر در جهت تعالی بیش از پیش اهداف نظام و دولت هستیم افزود: امیدوارم با هم‌افزایی و انسجام بیشتر با برداشتن گام‌های روبه جلو بتوانیم مشکلات اقتصادی و معیشتی را در کنار مسائل فرهنگی و اجتماعی مرتفع نماییم.

استاندار گیلان در ضیافت افطاری حامیان دولت تدبیر و امید در لنگرود استاندار گیلان در ضیافت افطاری حامیان دولت تدبیر و امید در لنگرود استاندار گیلان در ضیافت افطاری حامیان دولت تدبیر و امید در لنگرود استاندار گیلان در ضیافت افطاری حامیان دولت تدبیر و امید در لنگرود استاندار گیلان در ضیافت افطاری حامیان دولت تدبیر و امید در لنگرود استاندار گیلان در ضیافت افطاری حامیان دولت تدبیر و امید در لنگرود استاندار گیلان در ضیافت افطاری حامیان دولت تدبیر و امید در لنگرود استاندار گیلان در ضیافت افطاری حامیان دولت تدبیر و امید در لنگرود

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz