استاندار گیلان بر بازگشت ملوان به لیگ برتر تاکید کرد

محمدعلی نجفی

رشت رویایی- استاندار گیلان تاکید کرد : تصمیم نشست امروز که با توافق همه اعضا به‌دست آمد مسیر اصلی و قانونی، بازگشت ملوان به لیگ برتر است.

دکتر نجفی شب گذشته در گفتگو زنده با اخبار گیلان با اشاره به نشستی که عصر دیروز با حضور وزیر ورزش و جوانان، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان، رئیس فدراسیون فوتبال، رئیس مجمع نمایندگان، نماینده بندرانزلی و نمایندگان دیگر استان و دست‌اندرکاران تیم نفت و ملوان و مسئولان این باشگاه برگزار شد گفت: به توافق رسیدیم با توجه به آمادگی باشگاه نفت مبنی بر انحلال این تیم، تیم فوتبال ملوان بر اساس قوانین به عنوان تیمی که بالاترین امتیاز را در میان سقوط‌کنندگان دارد در لیگ برتر باقی بماند.

استاندار گیلان همچنین گفت: با توجه به قول مساعد دکتر گودرزی وزیر و ورزش و جوانان و مذاکره‌ای که با وزیر نفت انجام شد مقرر گردید مراحل قانونی انحلال تیم نفت تهران تسریع شود.

دکتر نجفی در ادامه گفت : این روش بهترین راه برای همگان است و هیچ‌کس نیز در این نشست مخالفتی نداشت و خوشبختانه موانع قانونی نیز وجود ندارد.

استاندار گیلان در پایان نشست با وزیر ورزش و جوانان در خصوص تعیین تکلیف تیم فوتبال ملوان گفت: تیم ملوان با انحلال باشگاه نفت در لیگ برتر باقی می‌ماند.

همچنین نماینده مردم انزلی در مجلس در خصوص این جلسه گفت: باید از استاندار محترم و آقای دکتر گودرزی تشکر ویژه داشته باشم که این موضوع را هدایت کردند. وزارت نفت هم برای بازیکنان نفت تدابیر خاصی در نظر گرفته است. البته اگر خواستند می‌توانند بیایند در ملوان هم بازی کنند. در مجموع وزارت نفت تکلیف نفتی‌ها را مشخص می‌کند.

حسن خسته‌بند گفت: همه قوانین فدراسیون فوتبال در مورد انتقال تیم‌ها به استان‌های دیگر و هم قوانین کنفدراسیون فوتبال آسیا رعایت می‌شود.

او در مورد اینکه اداره ورزش و جوانان استان تهران رسماً اعلام کرده که نفت به شرکت بهنام پیشرو کیش واگذار شده است گفت: اتفاقاً در این جلسه پیرامون این موضوع صحبت شد اما افرادی که در این  نشست حضور داشتند تاکید کردند که سوابق این شرکت مشخص است و معلوم است که این شرکت اینکاره نیست. به همین خاطر ملوان به لیگ برتر خواهد آمد.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz