[su_frame align=”left”]مراسم تجلیل می رشت[/su_frame]

رشت رویایی- مراسم تجلیل از اعضای تیم فوتسال می‌رشت سپیدرود رشت با همکاری هیأت فوتبال گیلان، شورا و شهرداری رشت برگزار شد.

در مراسم تجلیل از اعضای تیم فوتسال می‌رشت سپیدرود رشت که به همت هیأت فوتبال گیلان و شهرداری رشت و با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان و همچنین فدراسیون فوتبال ایران برگزار شد از تلاش بازیکنان و مسئولین تیم فوتسال می‌رشت با اهدای لوح و جوایزی تقدیر در سالن اجتماعات ساختمان قدیمی شهرداری رشت به عمل آمد.

معصومه جهانچی سرمربی می‌رشت سپیدرود سخنران اول این مراسم بود و ضمن خوش‌آمد گویی به مدعوین، خواستار توجه هر چه بیشتر مسئولین به این تیم شد.

او از مسئولین خواست که اجازه ندهند می‌رشت بعد از ۱۴ سال فعالیت در سطح اول فوتسال ایران منحل شود.

اسماعیل حاجی پور نیز با گلایه از مسئولین گفت: تیم داماش گیلان را با تشویق مسئولین و به دلیل دینی که به جوانان شهرم داشتم قبول مسئولیت کردم ولی اینک همه مرا تنها گذاشته‌اند و حتی برای تمرین مجبوریم به یکی از روستاهای صومعه‌سرا برویم.

او با حمایت از ورزش بانوان از سوی شهرداری، خواستار حمایت سایر ارگان‌های شهری و استانی شد.

موسوی روزان نیز با تشکر از مسئولین شهرداری و شورای شهر، ابراز امیدواری کرد مشکلات تیم فوتسال می‌رشت حل شود.

فاطمه شیرزاد با تبریک به مناسبت روز دختر بیان کرد که زمان شعار گذشته است و اینک باید عمل‌گرا باشیم.

او بابیان اینکه مسئولیت ما به‌ویژه در ورزش بانوان سنگین است اضافه کرد: تیم فوتبال بانوان ملوان به دلیل عدم وجود اسپانسر، منحل شد و اینک باید جلوی انحلال تیم فوتسال می‌رشت را بگیریم.

عضو شورای شهر گفت: سال گذشته شهرداری تلاش‌های مثبتی برای حمایت از تیم‌های مختلف ورزشی به‌ویژه داماش و سپیدرود انجام داده است و امیدواریم هر چه سریع‌تر مبلغ صد میلیون تومان مصوب شورا به تیم می‌رشت پرداخت شود.

شیرزاد خواهان حمایت دکتر نوبخت از می‌رشت شد و از او خواست بخشی از بودجه‌ای که به فوتبال رشت تعلق‌گرفته است را در بخش فوتبال بانوان اختصاص دهد.

سرپرست شهرداری نیز بابیان اینکه اگر کمک‌های شهرداری و شورا نبود دو تیم سپیدرود و داماش به این نقطه نمی‌رسیدند گفت: مسئولیت‌های شورای پنجم و شهرداری سخت‌تر از قبل شده است و کمک‌ها باید بیشتر شود.

جمشیدپور بابیان اینکه قرار بود صد میلیون تومان بودجه‌ای که برای می‌رشت مصوب شده بود پرداخت شود گفت: به دلیل مسدود شدن حساب‌های شهرداری به خاطر بدهی به تأمین اجتماعی، نتوانستیم این مبلغ را به می‌رشت پرداخت نماییم لیکن این قول را می‌دهم که فردا این پول به تیم می‌رشت پرداخت شود.

اسماعیل حاجی پور عضو شورای شهر رشت و منتخب شورای پنجم، فاطمه شیرزاد عضو شورای شهر رشت و منتخب شورای پنجم، موسوی روزان عضو شورای شهر رشت، عاقل منش عضو شورای شهر رشت و منتخب شورای پنجم، جمشیدپور سرپرست شهرداری رشت، کوچکی نژاد نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، علیرضا وهابی مدیر روابط عمومی هیأت فوتبال گیلان، شاه‌محمدی رئیس اداره کل ورزش و جوانان رشت، بخشی معاون اداره کل ورزش و جوانان گیلان، نصیری نماینده فدراسیون فوتبال ایران، جمشید محمدی مشاور و امور شهرستان‌های هیأت فوتبال، چیرانی مسئول عمرانی شهرداری رشت و تنی چند از مسئولین حضور داشتند.

در پایان این مراسم لوح تقدیر و جوایزی به اعضای تیم می‌رشت سپیدرود اهدا شد. همچنین به خبرنگاران و عکاسانی که بازی‌های می‌رشت را در فصل گذشته پوشش دادند لوح تقدیر و جوایزی اهدا شد.