افشین ناظمی در گفت و گوی اختصاصی با رشت رویایی:
از روزی که از سپیدرود رفتم، هیچ‌گاه به دنبال بازگشت نبودم/ شیطنت‌ها را ادامه دهند، ناگفته‌ها را خواهم گفت

رشت رویایی- سرمربی سابق تیم‌های داماش و سپیدرود معتقد است هیچ‌گاه در زندگی به دنبال حاشیه نبوده و همواره آرامش را به هر چیزی ترجیح می‌دهد.

افشین ناظمی

به گزارش وب‌سایت خبری-تحلیلی رشت رویایی‌، ساعاتی قبل اخباری در فضای مجازی پخش شد مبنی بر اینکه افشین ناظمی سرمربی سابق سپیدرود تصمیم گرفته به زور و با روش‌های مختلف به این تیم برگردد.
به همین منظور گفت و گویی با افشین ناظمی انجام دادیم.

از طریق دوستانم از مطلب نوشته شده علیه خودم مطلع شدم
به شخصه مطلبی که به آن اشاره کردید را نخواندم. تنها یکی از دوستانم با من تماس گرفت و موضوع را به اطلاعم رساند. البته دلیل نوشته شدن آن مطلب را به خوبی می‌دانم.

از روزی که از سپیدرود رفتم، هیچ‌گاه به دنبال بازگشت نبودم
از ۱۵ اردیبهشت سال قبل و پس از کسب تساوی برابر ایران جوان خورموج (سپیدرود در بازی آخر خود در برابر شهرداری ارومیه به دلیل عدم اهمیت نتیجه دیدار در صعود تیم‌ها حضور نیافت) سعی کردم هیچ‌گاه در ارتباط با سپیدرود صحبت نکنم تا این تیم محبوب و دوست‌داشتنی، به دور از تنش در رقابت‌ها حضور یابد. از تک تک مسئولین محترم سپیدرود نیز بپرسید بر این گفته‌ام صحه می‌گذارند.

افزایش تعداد تماشاگران از ۵۰۰ به ۱۵۰۰۰
روزی که به سپیدرود آمدم، تعداد تماشاگران این تیم به زحمت به ۵۰۰ نفر می‌رسید ولی در دیدار آخر حدود ۱۵۰۰۰ نفر برای حمایت این تیم ریشه‌دار به ورزشگاه آمده بودند. پس حتماً یک اتفاق مثبتی در تیم به وجود آمده بود که تعداد تماشاگران زیاد شده بود.

آرامش را با هیچ‌چیز عوض نمی‌کنم
هیچ‌گاه در زندگی به دنبال حاشیه نبوده و همواره آرامش را به هر چیزی ترجیح می‌دهم. چه در زمانی که به عنوان بازیکن در زمین به میدان می‌رفتم و چه در دوران مربیگری. اهل مصاحبه کردن و جار و جنجال نیستم.

بی‌معرفتی بود اگر درخواست داماش را رد می‌کردم
من با داماش به عنوان مربی مطرح شدم و با این تیم شناخته شدم، حال به نظر شما اگر درخواست مسئولین داماش را جهت پذیرفتن سکان هدایتش نمی‌پذیرفتم، به دور از انصاف و معرفت نبود؟

افرادی که به دنبال تسویه‌حساب شخصی هستند را به خدا واگذار می‌کنم
متأسفانه یکی از دلایل اصلی افت ورزش گیلان، وجود حاشیه زیاد پیرامون آن است. شوربختانه این روزها ورزش ما به گونه‌ای شده که هر کسی از راه می‌رسد خود را مفسر می‌داند و شروع به تحلیل می‌کند.

انگار ورزش جایی است برای تسویه‌حساب‌های شخصی. من هیچ‌گاه در دوران مربیگری خود، از کسی دستور نگرفتم و همواره تلاش کردم عدالت را برقرار کنم و به نظر می‌رسد الان دارم تاوان آن روزها را پس می‌دهم! افرادی که به هر طریق به دنبال تسویه‌حساب‌های شخصی هستند را به خدا واگذار می‌کنم. فوتبال جای مردانگی‌هاست نه تسویه‌حساب‌های شخصی!

تا صحبت از حق و حقوق کردم، مطلب‌نویسی‌ها علیه من آغاز شد
در هفته گذشته مالک قبلی باشگاه در جلسه با مدیران فعلی صحبت از پرداخت مطالبات مربوط به فصل گذشته کرد که بلافاصله آقایان شروع به جوسازی کردند. جالب اینجاست که تا صحبت از مطالبه مبلغ قراردادم که حتی یک ریال آن را نیز نگرفته‌ام شد، همزمان نوشتن مطالب علیه من نیز آغاز شد و به نظر می‌رسد حالا حالاها ادامه داشته باشد.

من یک سال سکوت کردم که مبادا تیم به حاشیه برود. حالا به جای تشکر، می‌خواهند من را جلوی هواداران این تیم قرار بدهند و به قول معروف از آب گل‌آلود ماهی بگیرند. ولی این مدل کارها نخ‌نما شده است.

دوستان شیطنت‌ها را ادامه دهند، ناگفته‌ها را خواهم گفت
مردم فرق مطلب منصفانه و مغرضانه را خوب می‌دانند. البته این را نیز اذعان کنم که خوب می‌دانم این خط و خطوط و حاشیه‌سازی از جانب چه کسانی صورت می‌پذیرد. از این دوستان می‌خواهم گذشته را فراموش نکنند و دست از این شیطنت‌ها بردارند. چون در غیر این صورت من نیز حرف‌های زیادی برای گفتن خواهم داشت.

همین‌جا اعلام می‌کنم که هیچ‌گاه به تیمی که علاقه‌مند به حضورم نباشد، نه رفته و نه خواهم رفت.

نظرات

1 دیدگاه برای "افشین ناظمی در گفت و گوی اختصاصی با رشت رویایی:
از روزی که از سپیدرود رفتم، هیچ‌گاه به دنبال بازگشت نبودم/ شیطنت‌ها را ادامه دهند، ناگفته‌ها را خواهم گفت"

آگاه‌سازی از
680

مرتب کردن بر اساس:   جدیدترین | قدیمی‌ترین | بیشترین رأی
مجتبی
10 ماه 20 روز پیش

افشین ناظمی … توی رشت همه تو رو شناختند که مربی نیستی … تو همون نفر دومی هم زیادته … ! هیچ جایی هم در فوتبال نداری … ! سپیدرود و داماش و بدبخت کردی … (…)

wpDiscuz