ازدواج قوچان‌نژاد با خواهر ساره بیات

رشت رویایی بالاخره رضا قوچان‌نژاد با سروین، خواهر ساره بیات ازدواج کرد تا یکی از شایعات اخیر فضای مجازی به حقیقت بپیوندد.

رضا قوچان‌نژاد

مهاجم تیم ملی در حالی به ایران آمد تا در اردوی تیم ملی حاضر شود که هنوز مجرد بود اما در فاصله چند روز متأهل شد تا در شرایطی کاملاً متفاوت دوباره به جزیره بازگردد.

رضا قوچان‌نژاد که مدت‌ها بود شایعه ازدواجش با یکی از چهره‌های شناخته شده اطراف سینما بر سر زبان‌ها افتاده بود سرانجام با اتمام اردوی تیم ملی مراسم عقد خود با سروین بیات خواهر ساره بیات هنرپیشه سینمای ایران را صبح دیروز در حرم مطهر امام رضا (ع) برپا کرد و دیشب هم در مراسمی مجلل در هتل همای مشهد عروسی خود را در حضور مهمانان جشن گرفت.

گوچی که باید هر چه زودتر در تمرینات چارلتون شرکت می‌کرد تا در ادامه رقابت‌های چمپیون شیب به میدان برود با هماهنگی‌های انجام شده با یک روز تأخیر به جزیره بازگشت آن هم در شرایطی که این بار در این سفر همسر خود را نیز در کنارش می‌دید تا در فاصله چند روز دنیای مجردی مهاجم محبوب تیم ملی به دنیای متاهلی تغییر پیدا کند.

گفته می‌شود همسر قوچان نژاد به عنوان یکی از آرشیتکت های معروف در آمریکا و اروپا مشغول به فعالیت است و ماجرای آشنایی این زوج از نزدیک به یک سال پیش استارت خورد و به ازدواج منتهی شد.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz