ازدواج با آیفون عجیب‌ترین ازدواج دنیا

رشت رویایی- عجیب‌ترین ازدواج جهان، عقد یک مرد آمریکایی با آیفون در آمریکا است که اقدامی بسیار عجیب و مضحک توسط این مرد است.

ازدواج با آیفون عجیب‌ترین ازدواج دنیا

مردی در آمریکا با تلفن همراه آیفون خود ازدواج کرد. شدت علاقه و وابستگی به دنیای ارتباطات و تلفن‌های همراه به قدری افزایش‌یافته است که این مرد دست به چنین اقدام عجیب و غریب زده است.

آرون چروناک برای اثبات عشقش به آیفون، با تلفن همراه هوشمند اپل ازدواج کرد.

این مراسم ازدواج در لاس‌وگاس آمریکا برگزار شد، احتمالاً تنها جایی که می‌شود در آن ازدواج یک انسان و جسم بیجان را جشن گرفت.

ازدواج با آیفون عجیب‌ترین ازدواج دنیا

آرون معتقد است با این اقدام، توجه مردم را به علاقه معتاد گونه آن‌ها به گجت‌ها و لوازم الکترونیک جلب می‌کند. او در این خصوص می‌گوید: مردم در جامعه به شدت به تلفن‌های همراهشان وابسته هستند و با آن‌ها زندگی می‌کنند. آن‌ها هر ۲۴ ساعت شبانه‌روز را با تلفن‌هایشان سر می‌کنند … با آن‌ها می‌خوابند و بیدار می‌شوند … برخی اوقات پس از بیدار شدن، بلافاصله سراغ تلفن‌های همراهشان می‌روند البته این ازدواج در ایالت نوادا وجاهت قانونی ندارد.

ازدواج با آیفون عجیب‌ترین ازدواج دنیا ازدواج با آیفون عجیب‌ترین ازدواج دنیا ازدواج با آیفون عجیب‌ترین ازدواج دنیا ازدواج با آیفون عجیب‌ترین ازدواج دنیا ازدواج با آیفون عجیب‌ترین ازدواج دنیا ازدواج با آیفون عجیب‌ترین ازدواج دنیا

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz