ارسال ۱۱ کامیون اقلام مورد نیاز زلزله‌زدگان از گیلان

رشت رویایی- مدیرکل ستاد مدیریت بحران استانداری گیلان از ارسال ۱۱ کامیون اقلام مورد نیاز زلزله زدگان منطقه غرب کشور خبر داد.

به گزارش ایرنا، عباس صابر گفت: بار این کامیون ها را شامل چهار هزار تخته چادر ، شش هزار تخته پتو و نیز دو کامیون مواد خوراکی و آب شرب بسته بندی شده عنوان کرد.

او اضافه کرد: دوشنبه گذشته نیز یک هزار دستگاه چادر و ۲ هزار تخته پتو در قالب سه کامیون از گیلان برای مناطق آسیب دیده از زلزله ارسال شد.

او ضمن قدردانی از همدردی و کمک های مردم گیلان ، از شهروندان خواست تا کمک های غیر نقدی خود را به جمعیت هلال احمر تحویل دهند و در صورت تمایل کمک های نقدی را به شماره حساب ٩٩٩٩٩ واریز کنند.

کمک شورا و شهرداری رشت به زلزله زدگان غرب کشور
به دستور رئیس شورای اسلامی رشت بخشی از اقلام و تجهیزات ستاد اربعین حسینی شهرداری این کلانشهر به کرمانشاه ارسال می شود.

امیرحسین علوی رئیس شورای اسلامی کلانشهر رشت غروب سه شنبه در جمع خبرنگاران با ابراز تاسف از حادثه زلزله در کرمانشاه اضافه کرد: در مشورت با برخی از اعضای ستاد اربعین شهرداری رشت قرار بر این شد که بخشی از تجهیزات و اقلام موجود این ستاد برای خدمات رسانی به زلزله زدگان غرب کشور به کرمانشاه ارسال شود.
وی اظهار داشت: خدمات شهرداری و شورای اسلامی کلانشهر رشت شامل تجهیزات لجستیکی از جمله کامیون و بیل مکانیکی برای آواربرداری و همچنین اهدای پتو، احداث آشپزخانه و نانوایی از دیگر خدماتی است که به هموطنانمان در کرمانشاه ارائه می شود.

ارسال نخستین محموله کمک به حادثه دیدگان زلزله از منطقه آزاد انزلی
مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی از ارسال نخستین محموله کمک به حادثه دیدگان زلزله اخیر در استان کرمانشاه خبر داد.

امین افقی به خبرنگار ایرنا گفت: نخستین محموله کمک به حادثه دیدگان زلزله اخیر شامل ۷۰۰ تخته پتو و حدود پنج هزار بطری آب معدنی توسط دو دستگاه کامیون به مناطق زلزله شده ارسال شده و محموله های کمکی دیگری نیز در روزهای آینده، به مناطق زلزله زده ارسال خواهد شد.

او اضافه کرد: به همراه این محموله پرسنل مرتبط از هر حوزه سازمان منطقه آزاد انزلی برای تحویل و توزیع اقلام ارسالی به مناطق زلزله زده اعزام شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *