رشت رویایی- شهردار رشت طی پیامی از حمایت مردم، مسئولین و رسانه‌ها در روزهای گذشته تشکر کرد.

[su_frame align=”center”]ثابت‌قدم - نشست خبری شهردار رشت[/su_frame]

متن پیام دکتر سید محمدعلی ثابت‌قدم به این شرح است:

بنام الله پاسدار حرمت خون شهیدان

اراده یک ملت، تصویرگر آینده آن ملت خواهد بود. امروزه جامعه ما به برکت نظام مقدس دینی و با هدایت و پیش بری داهیانه رهبر فرزانه انقلاب، اراده تحول بزرگ تاریخی را پیش رو دارد. شهر باران‌های نقره‌ای، شهری که عالمان فرهیخته، شهیدان و فرزانگان بزرگی را در دامن خود پرورانده، در مسیر همان اراده تحول بزرگ تاریخی جامعه ایرانی گام‌های رو به جلو و توسعه مدارانه را بر می‌دارد. بى تردید این گام‌ها به مقصد نمی‌رسند مگر به همدلی و هم‌زبانی.

از همین رو است که از ابتدای سال ۱۳۹۴ نقشه راه این تحول و توسعه ترسیم گردیده و در این مسیر رو به جلو، گام بر می‌داریم. همگان در این اتفاق بزرگ تاریخی برای شهرمان نقش داشته‌اند: شما مردم صبور که سختی و صعوبت راه را تحمل می‌نمایید، بزرگان استان حضرت آیت ا.. قربانى، استاندار فرهیخته استان، نمایندگان محترم مردم استان و شهر رشت در مجلس شورای اسلامی و تمامی مدیران نهادهای حاکمیتی، انقلابی و اجرایی استان که گام‌به‌گام دست ما را گرفتند و مورد حمایت و تفقد خود قرار داده‌اند.

بی‌تردید یکی از مشارکت‌کنندگان اصلی در این مسیر پرفراز و نشیب، نهاد مردمی شورای اسلامی شهر است که به واسطه روح حاکم غیردولتی به عنوان پارلمان شهری به واسطه انتخاب شما مردم عزیز، مسول حوزه سیاست‌گذاری و نظارت می‌باشد. علاوه بر آن گروههای اجتماعی و رویکردهای سیاسی فارغ از مواضعشان، بر حول محور توسعه شهر ما را یاری نموده‌اند.

در روزهای اخیر نیز این همدلی و هم‌زبانی بر محور توسعه شهر، آوازی بلندتر به خود گرفته است به طوریکه چشم‌انداز آینده این شهر با سعی و تلاش، تعامل، همگرایی و همدلی، روشن‌تر خواهد بود. امید است با استعانت از  خدای متعال و یاری شما عزیزان، با هم به سوی آینده‌ای بهتر و درخشان‌تر در مسیر توسعه گام برداریم.

اینجانب به عنوان شهردار رشت به نمایندگی از سوی پرسنل زحمتکش شهرداری، سپاس و قدردانی خود را از همه کسانی که در مسیر تحول شهر ما را حمایت و هدایت می‌کنند اعلام می‌کنم.

قطعاً فرآیند توسعه با تغییر و اصلاحات امکان‌پذیر خواهد بود، همان‌گونه که در کلام الهی اشاره شده است: ان الله لایغیر ما بقوم حتى یغیرو ما بانفسهم (خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملتی را دگرگون نخواهد کرد، تا زمانی که خود آن قوم حالشان را تغییر دهند)