نامه اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان به ریاست شورای اسلامی
ادعای اشخاص حقیقی و حقوقی مبنی بر مالکیت سپیدرود فاقد ارزش قانونی است

رشت رویایی-  اداره کل اداره ورزش و جوانان استان گیلان با ارسال نامه‌ای به ریاست شورای اسلامی شهر رشت وضعیت مالکیت سپیدرود را مشخص کرد.
به گزارش رشت رویایی، اداره کل ورزش و جوانان گیلان به دلیل شبهات پیش آمده در جلسه روز یکشنبه شورای اسلامی با ارسال نامه‌ای بر مالکیت اداره ورزش و جوانان تاکید کرد و نماینده تام‌الختیار خود را هیئت فوتبال استان دانست.
در متن این نامه به شرح زیر می باشد :
جناب آقای مسعود کاظمی ریاست محترم شورای اسلامی شهر رشت با سلام احتراما پیرو نامه شماره ۲۲۰/۱۰۰/۱۷۰۰۲۹ مورخ ۹۵/۹/۱۷ در خصوص واگذاری امتیاز باشگاه سپیدرود رشت، موکدا اعلام می دارد مالکیت و امتیاز با شگاه موصوف در اختیار اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان بوده که در حال حاضر تا مشخص شدن خریدار به هیات فوتبال استان بعنوان نماینده تام الاختیار واگذار گردیده است. از این رو هرگونه ادعای اشخاص حقیقی و حقوقی مبنی بر مالکیت یا در اختیار داشتن امتیاز باشگاه سپیدرود رشت از نظر این اداره کل فاقد ارزش قانونی می باشد.
لذا مجددا اعلام می دارد در صورت تامین اعتبار ۱/۵ میلیارد تومان، هیات فوتبال استان گیلان با همکاری این اداره کل ضمن تسویه حساب با کلیه طلبکاران باشگاه ، امتیاز آن را بدون هرگونه بدهی گذشته به مجموعه شهرداری و شورای شهر رشت منتقل خواهد نمود و هیچگونه مسئولیتی در خصوص بدهی های گذشته متوجه شهرداری و شورای شهر با توجه به مقررات و دستورالعمل های هیات فوتبال نخواهد بود. لذا با عنایت به شرایط حساسی این تیم در جدول مسابقات لیگ دسته اول جام آزادگان اقدامات عاجل در این خصوص مورد امتنان می باشد.
گفتنی است، لایحه خرید تیم فوتبال سپیدرود توسط شهرداری به دلیل اختلاف نظر اعضای شورا بر سر ادعای حقوقی مالکیت قبلی این تیم بی سرانجام مانده بود.

نامه مسعود رهنما به کاظمی

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz