[su_frame align=”left”]دیدار تیم‌های فوتسال بانوان می‌رشت سپیدرود و شهرداری رشت - آبان ۱۳۹۵[/su_frame]

رشت رویایی- مسئول ورزش بانوان شهرداری رشت گفت: سالن ورزشی حجاب رشت از یک آذرماه سال جاری دوباره احیا می‌شود و در اختیار بانوان قرار می‌گیرد.

به گزارش فارس، مریم گل‌آرا با اشاره به احیای دوباره سالن ورزشی حجاب رشت گفت: با حمایت‌های شهردار رشت سالن حجاب در نخستین روز آذرماه سال جاری دوباره فعالیت خود را در رشته‌های ورزشی یوگا، آمادگی جسمانی، بدن‌سازی، تنیس روی میز، بسکتبال، والیبال و دیگر ورزش‌های توپی و غیر توپی آغاز می‌شود.

او نقش این‌گونه اقدام‌ها را در افزایش فعالیت‌های ورزشی بانوان مهم دانست و ادامه داد: شهردار رشت به ورزش بانوان نگاه ویژه‌ای دارد و این موضوع موجب دلگرمی بانوان ورزشکار شده است.

مسئول ورزش بانوان شهرداری رشت به وضعیت دو تیم فوتسال بانوان شهرداری رشت اشاره کرد و گفت: حضور دو تیم بانوان فوتسال در شهر رشت شور و هیجانی مضاعف در ورزش بانوان ایجاد کرده است.

اوحضور تماشاگران در بازی روز جمعه دو تیم فوتسال بانوان را کم‌نظیر خواند و ادامه داد: این روند نشانه بازخورد مثبت توجه مدیران به ورزش بانوان و ایجاد بستری مناسب برای رشد آنها است.

گل‌آرا ادامه داد: اکنون تیم فوتسال «می‌رشت» با ۱۶ امتیاز در رده چهار و تیم شهرداری رشت با ۱۴ امتیاز در جایگاه پنج جدول لیگ برتر فوتسال بانوان قرار دارد.