[su_frame align=”center”]photo_2017-06-17_15-42-57-2-1[/su_frame]

رشت رویایی- سید احمد سید صالح آهی با عقد قراردادی یک ساله به عضویت سپیدرود رشت در آمد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه سپیدرود، دفاع وسط ۳۲ ساله جدید سپیدرود که سابقه بازی ملی را نیز دارد، زاده تهران است و فوتبالش را از جوانان پرسپولیس آغاز کرد و سپس به تیم بزرگسالان این تیم پیوست.

او در دوره اول حضور دنیزلی در پرسپولیس عضوی از تیم امید باشگاه پرسپولیس تهران بود. اما از تلاش‌هایش در تیم بزرگسالان جواب نگرفت و از آنجا راهی نیروی محرکه قزوین شد و فوتبالش را زیر نظر امید طیری دنبال کرد.

در ادامه آهی به ملوان پیوست و به یکی از مهره های تاثیر گذار باشگاه ملوان در خط دفاعی تبدیل شد و حتی توانست نظر کارلوس کیروش را نیز به خود جلب کند.

[su_frame align=”center”]بازیکن سپیدرود[/su_frame]

همچنین میلاد قربانزاده و میثم تهی دست دو بازیکن جوان سپیدرود قراردادشان را با این تیم برای یک فصل دیگر تمدید کردند.

قربانزاده مهاجم جوان فصل گذشته سپیدرود، که متولد شهرک چوکاست، فوتبالش را از چوکا آغاز کرد و سپس در تیم های کاوه تهران، کاسپین و داماش گیلان را در کارنامه دارد و سال گذشته از داماش گیلان به سپیدرود پیوست برای سال دوم در این تیم حضور خواهد داشت.

نکته جالب اینکه میلاد قربانزاده در زمان تست تیم داماش بعنوان بازیکن تستی و با نظر مساعد علی نظر محمدی به این تیم پیوسته بود و با گلی که در الگیلانو فصل گذشته برابر ملوان به ثمر رساند از بازیکنان محبوب هواداران سپیدرود است.

همچنین میثم تهی دست هافبک دفاعی جوان سرخ پوشان نیز با حضور در دفتر باشگاه سپیدرود برای سومین فصل متوالی در سپیدرود حضور خواهد داشت.

تهیدست جوان که زننده ی یکی از سه گل صعود سپیدرود در برابر نساجی بود، از لحاظ فنی یکی از با ثبات ترین بازیکنان سپیدرود در فصل گذشته بود.