نیمکت ملوان بدون سرمربی
احمدزاده: کسی نیستم که زیر بار خط قرمز بروم

محمد احمدزاده

رشت رویایی- سرمربی سابق ملوانی‌ها پس از جلسه با مدیرعامل این تیم از پذیرش سرمربی گیری انزلیچی‌ها امتناع کرد و راهی بوشهر شد.

به گزارش ورزش سه، پس از برگزاری جلسه محمد احمدزاده با مسعود رضائیان مدیرعامل باشگاه ملوان بندرانزلی جهت سرمربیگری تیم فوتبال ملوان بندرانزلی این مربی سرمربیگری تیم فوتبال ملوان بندرانزلی را نپذیرفت و راهی بوشهر شد.

احمدزاده در پاسخ به این سؤال که به چه دلیل سرمربیگری تیم فوتبال ملوان بندرانزلی را نپذیرفته است پاسخ داد: جلسه ما از ساعت ۲۱ آغاز شد و تا ساعت ۱ بامداد به طول انجامید در این جلسه آقای رضائیان سه شرط داشتند که این شروط مورد قبول من نبودند و به همین دلیل با یکدیگر به توافق نرسیدیم.

احمدزاده در مورد شروط مسعود رضائیان گفت: به هر شکل ترجیح می‌دهم که این صحبتها در رسانه‌ها مطرح نشود ولی همین‌قدر میگویم که هر مربی باید این اختیار عمل را داشته باشد تا کادر فنی خود را خودش انتخاب کند و به همین دلیل با تمام احترامی که برای هواداران ملوان قائلم اما با این شرایط قادر به همکاری با باشگاه ملوان نبودم.

احمدزاده به این سؤال که باشگاه ملوان برای بودن و یا نبودن برخی از اشخاص در کادر فنی خط قرمز تعیین کرده است پاسخ داد: هواداران ملوان من را به خوبی می‌شناسند من کسی نیستم که زیر بار خط قرمز کسی بروم.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz