شهردار منطقه ۴ رشت خبر داد
احداث پل چوبی روی تالاب عینک رشت

تالاب عینک

رشت رویایی- شهردار منطقه ۴ رشت از احداث پل چوبی روی تالاب عینک این شهر خبر داد.

به گزارش فارس، علی مقصودی امروز با اشاره به احداث پل چوبی روی تالاب عینک این شهر گفت: نمونه‌ای از پل چوبی در بندر کیاشهر وجود دارد و قرار است پل چوبی روی بخشی از تالاب عینک رشت احداث شود.

او با اشاره به مشخصه‌های پل چوبی تالاب عینک رشت افزود: این پل به طول تقریبی ۹۵۰ متر و با یک شکل مناسب روی بخشی از تالاب عینک رشت احداث می‌شود.

شهردار منطقه ۴ رشت با بیان اینکه فاز نخست اجرای طرح مذکور در هزینه‌ها در دست بررسی است، ادامه داد: اگر در باره اختصاص بودجه در این مورد مواجه نشویم یکی از پروژه‌های ماندگار در شهر رشت می‌شود.

او گفت: اجرای چنین پروژه‌هایی نقش مهمی در جذب گردشگر ایفا می‌کند و یقینا این موارد در ایجاد فضای کسب وکار نیز موثر است.

مقصودی با اشاره به دیگر پروژه‌های عمرانی شهرداری منطقه ۴ رشت متذکر شد: ایجاد رینگ دوچرخه‌سواری در پارک دانشجو به طول دوهزار متر و عرض سه متر، ایجاد پارک در حاشیه رودخانه در منظریه رشت، لوله‌گذاری در بخش‌هایی از محلات حمیدیان و پاره‌بیجار به منظور جمع‌آوری روان آب‌های سطحی و… از جمله پروژه‌های عمرانی شهرداری منطقه ۴ است.

او ایجاد لاین دوچرخه‌سواری در پارک گل‌ها به طول یک‌هزار و ۴۰۰ متر به صورت رفت و برگشت از پروژه‌های عمرانی در دست بررسی است.

شهردار منطقه ۴ رشت درباره اجرای طرح ممیزی در شهرداری منطقه چهار یادآور شد: به‌زودی با انتخاب پیمانکار طرح ممیزی در منطقه ۴ نیز آغاز می‌شود.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz