با کناره‌گیری حسین هدایتی از خرید امتیاز نفت
احتمال کوچ دست جمعی قوی سپید انزلی به لیگ برتر بیشتر شد

حسین هدایتی

رشت رویایی- حسین هدایتی که قصد خرید تیم نفت را داشت به نفع تیم ملوان و حضور دوباره قوی سپید در لیگ برتر کنار کشید.

به گزارش رشت رویایی، شرکت بهنام پیشرو وابسته به حسین هدایتی که قصد خرید امتیاز تیم نفت تهران را داشت از خرید امتیاز این تیم صرف نظر کرد.

شنیده‌ها حاکی از آن است که از حسین هدایتی درخواست شد به جای خرید امتیاز نفت و دردسرهای تیمداری، حمایت خود را شامل حال تیم ملی کند. هدایتی نیز پس از بررسی این پیشنهاد ترجیح داد به جای خرید نفت از تیم ملی حمایت کند.

حسین هدایتی یک روز پیش از بازی تیم ملی با قرقیزستان به همراه مهدی تاج در اردوی تیم ملی حاضر شد تا خیال کی‌روش و بازیکنان تیم ملی از بابت یک حامی قوی راحت شود.

دردسرهایی که حسین هدایتی در استیل آذین کشیده بود باعث شد به جای خرید امتیاز نفت به فکر حمایت از تیم ملی بیافتد. مضاف بر اینکه روز اول پیشنهاد ۲۵ میلیارد تومانی باشگاه نفت سبب شد امیر عابدینی نماینده حسین هدایتی عقب‌نشینی کند و عنوان کند که با این شرایط تیم نفت نمی‌تواند خریداری پیدا کند.

با توجه به این موضوع در حال حاضر تنها گزینه مورد نظر برای خرید امتیاز تیم نفت تهران باشگاه ملوان بندرانزلی است و با کناره‌گیری حسین هدایتی شانس قوی سپید انزلی برای حضور در لیگ برتر یک بار دیگر افزایش یافت.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz