افزایش آمار کشته و مجروحان به ۱۷ تن
اتوبوس اسکانیا در آزادراه قم – تهران آتش گرفت + فیلم و تصاویر

رشت رویایی- یک دستگاه اتوبوس مسافربری بر اثر برخورد با گاردریل در آزادراه قم – تهران دچار حریق و به طور کامل در آتش سوخت.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، ساعت ۱۶:۰۵ امروز یک دستگاه اتوبوس مسافربری بر اثر برخورد با گاردریل در آزادراه قم – تهران دچار حریق و به طور کامل در آتش سوخت.

رئیس مرکز مدیریت حواث و فوریت‌های پزشکی استان قم:افزایش آمار کشته و مجروحان به ۱۷ تن
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم آمار قطعی کشته و مجروحان حادثه را ۱۷ نفر ذکر کرد و گفت: یک نفر در محل حادثه به دلیل قرار گرفتن در آتش و شدت سوختگی جان باخت.

او افزود: همچنین در این حادثه ۱۶ نفر مجروح و دچار سوختگی شدند.
اتوبوس اسکانیا در آزادراه قم – تهران آتش گرفت

سرهنگ اردشیر جمشیدی، رئیس پلیس راه استان قم درباره این خبر گفت:متاسفانه در این حادثه یک تن جان خود را از دست داده و دو تن دیگر مصدوم شدند.

اتوبوس اسکانیا در آزادراه قم – تهران آتش گرفت

او افزود: بالگرد اورژانس ۱۱۵ قم و ۴ دستگاه آمبولانس در لحظات اولیه به محل اعزام شد که خوشبختانه مسافران از اتوبوس خارج شده اند.

سرهنگ حمیدی:۵ تن کشته و مجروح شدند
سرهنگ محمدحسین حمیدی، رئیس پلیس راه درباره این خبر گفت: یک دستگاه اتوبوس مسافربری اسکانیا در مسیر تهران – قم دچار ترکیدگی لاستیک و انحراف از جاده می‌شود.

رئیس پلیس راه تصریح کرد: در ادامه اتوبوس با گاردریل‌ برخورد کرده و دچار حریق می‌شود.

اتوبوس اسکانیا در آزادراه قم – تهران آتش گرفتاتوبوس اسکانیا در آزادراه قم – تهران آتش گرفتاو ادامه داد:‌ مسافران خود را از اتوبوس خارج می‌کنند اما متأسفانه شاگرد راننده اتوبوس در اثر آتش‌سوزی جان خود را از دست می‌دهد و حدود چهار مسافر دچار سوختگی شده‌اند.

معاون مرکز فوریت‌های پزشکی قم: حادثه ۱۲ مصدوم داشت
معاون مرکز فوریت‌های پزشکی قم درباره این خبر گفت:در این حادثه، یک نفر جان خود را از دست داد و ۱۲ نفر دیگر مجروح شدند.

او افزود: سه نفر از مصدومان نیز به وسیله بالگرد به مراکز درمانی منتقل شدند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم آمار قطعی کشته و مجروحان را ۱۷ نفر ذکر کرد و گفت: یک نفر در محل حادثه به دلیل قرار گرفتن در آتش و شدت سوختگی جان باخت.

او ادامه داد: همچنین در این حادثه ۱۶ نفر مجروح و دچار سوختگی شدند.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz