اتفاقات حیرت‌انگیز در انزلی+ فیلم حوادث بعد از بازی ملوان و پرسپولیس

رشت رویایی – گل دقیقه نود و چهارم و شکست ملوان در ثانیه‌های پایانی برابر پرسپولیس حواشی عجیب و غریبی در پایان مسابقه این دو تیم ایجاد کرد.

حواشی مسابقه فوتبال پرسیوپولیس و ملوان

به گزارش وب‌سایت نود، هنوز سوت پایان بازی دو تیم زده نشده بود که پرتاب بطری و سنگ به زمین آغاز شد و به محض پایان یافتن بازی با اعتراض بازیکنان ملوان از جمله مازیار زارع به سرخ‌پوشان بازیکنان دو تیم با یکدیگر درگیر شده و اتفاقات عجیب‌تر روی سکوها ادامه پیدا کرد.

پس از سوت پایان بازی از رختکن خبر رسید که داور مورد حمله یکی دو هوادار قرار گرفته و آنها ضربه‌ای به کمر وی وارد کرده‌اند.

اما لیدرهای ملوان که از این شکست به شدت ناراحت بودند قصد داشتند پس از پایان بازی وارد میکسدزون شوند اما ماموران نیروی انتظامی مقابل هجوم آنها را گرفتند و اجازه ورود به میکسدزون را ندادند. این موضوع باعث شد تا درگیری فیزیکی شدیدی بین لیدرها و ماموران به وجود بیاید و لیدرهای ملوان با چوب به سمت ماموران نیروی انتظامی حمله‌ور شدند.

یکی از هواداران ملوان در این درگیری‌ها غش کرد که او را از محل خارج کردند.

در حالی که بیش از ۴٠ دقیقه از پایان دیدار تیم‌های ملوان و پرسپولیس می‌گذرد برخی از هواداران ملوان هنوز ورزشگاه را ترک نکرده‌اند و منتظرند که داوران و بازیکنان پرسپولیس از رختکن خارج شوند تا اعتراض خود را به آنها نشان دهند.

دقایقی پس از پایان بازی ملوان مقابل پرسپولیس، هواداران ملوان با هجوم به درب اصلی ورزشگاه تختی انزلی سعی در تخریب آن داشتند و درگیری شدیدی میان آنها و نیروهای انتظامی ایجاد شد.

ساعتی از بازی ملوان و پرسپولیس گذشته اما طرفداران خشمگین ملوان هنوز در اطراف ورزشگاه تختی حضور دارند. این هواداران به دنبال محسن بنگر، محسن مسلمان و فرشاد احمدزاده و داور بازی هستند. یک هوادار هم فریاد زد که نمی‌گذاریم این‌ها امشب از انزلی خارج شوند.

پرتاب سنگ از سوی گروهی از هواداران تیم ملوان به اتومبیل یکی از هواداران پرسپولیس باعث شکسته شدن شیشه و همچنین شکسته شدن دندان راننده اتومبیل که هوادار پرسپولیس بود شد.

این دسته از هواداران به ماشین‌های پلاک تهران حمله کرده و سعی در تخریب و آسیب رساندن به آنها داشتند.

تعدادی از هواداران پرسپولیس راهی بیمارستان شدند و چندین خودرو توسط هواداران منتسب به ملوان تخریب شد. مدیر کانون هوادارن پرسپولیس می‌گوید در حال حاضر پیگیر وضعیت هواداران هستیم.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz